Nagranie z Kaczyńskim obiegło sieć. Internauci głośno drwią!
Średnia 4.3 (85.45%) 11 głosy(ów)

Niedawno do sieci trafiło nagranie, które stało się niezwykle popularne. Jego bohaterem jest Jarosław Kaczyński i jego ogromne problemy z rozplątaniem słuchawek…

Podczas uroczystości związanych z 80 rocznicą wybuchu II wojny światowej kamery uchwyciły, jak prezes PIS zmaga się z rozplątaniem słuchawek do tłumaczenia przemówień. Z racji tego, iż mowę wygłaszali prezydent Niemiec oraz wiceprezydent USA, zebrani na placu Piłsudskiego mogli skorzystać ze sprzętu do tłumaczenia. Mało brakowało, a Jarosław Kaczyński nie zrozumiałby, co mówią głowy tych państw…

Widząc ten problem, pierwsza do pomocy zgłosiła się prezes Trybunału Konstytucyjnego, Julia Przyłębska, a chwilę później w ślad za nią poszli Piotr Gliński oraz Krzysztof Szczerski.

Filmik zyskał popularność w sieci, lecz nie spotkał się z przychylnymi komentarzami. Internauci szydzili z prezesa PIS i w większości zarzucali mu brak podstawowej wiedzy na temat technologii:

”Porażka, taki człowiek rządzi. Nie rozumie technologii, dzisiejszego świata” – czytamy

”Istna komedia. I ten człowiek rządzi krajem jednym z największych w Europie” – pisze ktoś inny.

Warto wspomnieć też, że podobny problem ze słuchawkami Jarosław Kaczyński miał również w 2007 roku podczas konferencji prasowej z Angelą Merkel.


loading...
loading...


Aktualizacja: 3 września 2019