Nagrywał gwałty na rocznej córeczce! Filmy przesyłał innym pedofilom!
Średnia 3.8 (75.38%) 26 głosy(ów)

31 letni James Lockhart to pedofil skazany na 70 lat więzienia za wykorzystywanie seksualnie dzieci w tym UWAGA – własnej córeczki! Mężczyzna filmował siebie podczas gwałtów na rocznej dziewczynce i umieszczał nagrania w sieci!Nagrywał gwałty

Obiecywał też innym pedofilom na stronie, że zostanie przesłanych więcej filmów, a nawet poprosił zboczeńców o sugestie, jakiego rodzaju nadużycia powinien wykonać, aby ich zadowolić!

Pedofil został aresztowany w październiku 2018 r., a funkcjonariusze, którzy przeszukali jego dom, znaleźli 43 nagrania i 4000 zdjęć, których nie zdążył opublikować w sieci. Przedstawiały one seksualne wykorzystywanie dzieci. Wiele z tych materiałów zawierało także zachowania sadomasochistyczne.Nagrywał gwałty1

Agenci Bezpieczeństwa Wewnętrznego zostali zmuszeni do pokazania wstrząsającego materiału filmowego matce maltretowanej dziewczynki, aby zidentyfikować ofiarę.
Kobieta była zszokowana, ponieważ nie wiedziała o tym, co robi jej mąż. Co prawda zamazano twarz dziewczynki, jednak jej matka rozpoznała wiele szczegółów, między innymi pluszową zabawkę widoczną w tle, która należała do jej rocznej córeczki.

Główny sędzia okręgu USA Steven D. Merryday skazał Lockharta na ustawową karę 70 lat więzienia za produkcję, dystrybucję i posiadanie obrazów wykorzystywania seksualnego dzieci.

Lockhart przyznał się do zbrodni 26 marca.

„Ten dewiant popełnił najstraszniejsze okrucieństwa, jakie można sobie wyobrazić. Nigdy już nie skrzywdzi żadnego dziecka.’‚ – powiedział agent specjalny ds. Bezpieczeństwa wewnętrznego.


loading...
loading...


Aktualizacja: 16 lipca 2019