Życie ma skłonność do rzucania nam kilku kłód pod nogi i czasami te przeszkody mogą powstrzymać nas przed osiągnięciem naszych marzeń.

Ale w przypadku Jareda Watsona jest zupełnie inaczej. Chociaż cierpi on na rdzeniowy zanik mięśni, chorobę, która przykuła go do wózka inwalidzkiego, on nadal spełnia swoją pasję jaką jest śpiewanie.

W ubiegłym roku 16-letni uczeń z Delmar High School rzucił wszystkich na kolana swoim głosem. Podczas czterominutowego występu siedział na wózku i śpiewał utwór pt: „I Told You So” Randy’ego Travisa, podczas gdy jego tata grał na gitarze.

„Śpiewał tak długo, jak pamiętam, i zawsze wiedziałem, że jest naprawdę dobrym piosenkarzem. I kiedy poprosił mnie o wsparcie, wywołało to we mnie dreszczyk emocji.” – powiedział Lee w wywiadzie po pokazie talentów.

Po zajęciu trzeciego miejsca, występ dosłownie zmienił życie Jareda. Filmik zostało udostępnione na Facebooku i docenione przez wiele osób. Chłopak otrzymał także zaproszenie do lokalnego programu telewizyjnego i możliwość nagrania albumu muzycznego.

„Myślałem, że to będzie dla mnie zwykły występ, ale okazało się, że zmienił on moje życie” -powiedział Jared.

Posłuchaj poniższego nagrania i podziel się nim, aby zachęcić innych do podążania za marzeniami, bez względu na przeszkody!


Źródło: youtube.com