Ci artyści są tak niesamowicie utalentowani, że nie uwierzysz własnym oczom!
Średnia 4 (80%) 10 głosy(ów)

Niektórzy artyści posiadają umiejętności, które przekraczają wszelkie granice tego, co naszym zdaniem jest możliwe. Bez względu na to, czy używają farb olejnych, czy akrylowych, węgla drzewnego, długopisów, czy zwykłego ołówka, mogą tworzyć martwe obrazy, których dosłownie nie da się odróżnić od fotografii. Dzięki swojej wytrwałości i talentowi ci artyści mogą wymyślić coś, co jest znacznie bardziej imponujące niż zwykła kserokopia – zamiast tego może być to prawdziwym oknem na alternatywny świat, ukształtowany przez wizję artysty.

Oto 15 takich artystów. Patrząc na ich prace, nie mogę uwierzyć własnym oczom!

Diego Fazioartyści1

Diego pracuje zwykłym ołówkiem i węglem drzewnym. Ukończenie jednej kompozycji zajmuje mu około 200 godzin.

Omar Ortizartyści2

Zdolność Omara do przekazywania kolorów, światła i cienia jest tak niesamowita, że ​​stała się jego znakiem firmowym. Ma wrodzoną zdolność do idealnego odtwarzania każdej linii i krzywej na ludzkim ciele.

Gregory Thielkerartyści3

Gregory Thielker tworzy swoje „deszczowe” obrazy za pomocą akwareli i farb olejnych. Patrząc na jego obrazy, przypominasz sobie podróż samochodem w zimny, deszczowy dzień.

Ruth Tysonartyści4

Brytyjski artysta Ruth Tyson w rzeczywistości nie ma formalnego zaplecza artystycznego. Mimo to ma naprawdę wyjątkowy talent do tworzenia realistycznych obrazów. Używa mieszanki grafitu, ołówków akwarelowych i od czasu do czasu maluje.

Roberto Bernardiartyści5

Trudno uwierzyć, że martwe zdjęcia Roberta Bernardi nie zostały w rzeczywistości zrobione aparatem. Każdy z nich po prostu zadziwia swoją jasnością i dbałością o szczegóły.

Robin Eleyartyści6

Ten londyński artysta tworzy olejne realistyczne obrazy na dużą skalę. Często przesłania brak ubrań modelki czy modela półprzezroczystym plastikowym pokrowcem, aby uzyskać elegancki efekt.

Gottfried Helnweinartyści7

Gottfried Helnwein wykorzystuje głównie akwarele do tworzenia swoich prac. Jego talenty wydają się nie mieć końca – pracuje jako malarz, fotograf, rzeźbiarz i rysownik.

Vincent Fantauzzoartyści8

Dzieło znanego australijskiego artysty Vincenta Fantauzza znane jest na całym świecie. Jego portret Heatha Ledgera powstał na kilka tygodni przed śmiercią aktora.

Kamalky Laureanoartyści9

Kamalky Laureano to utalentowany artysta dominikański. Stosuje technikę malowania farbami akrylowymi na płótnie. Dla Laureano obraz nie jest po prostu kopią fotografii, ale odbiciem samego życia.

Paul Caddenartyści10

Jedyną metodą zastosowaną przez Caddena jest ołówek grafitowy. Wydaje się, że jest to więcej niż wystarczające, aby przekazać dokładność każdej linii, zmarszczek i emocji na twarzy prawdziwej osoby.

Matthew Cornellartyści11

W obrazach Cornella nie ma ludzi, ponieważ uważa on, że świat, w którym rządzi przyroda jest idealny.

Thomas Arvidartyści12

Thomas Arvid nie ma formalnego wykształcenia artystycznego. Szlifując swoje talenty poprzez własny reżim treningowy, natknął się na temat, który fascynuje go najbardziej – wino. Tak powstał cykl obrazów z „piwniczki z winem”, przedstawiające butelki, korki, otwieracze do butelek, szklanki i sam elegancki napój w niewiarygodnych, hiperrealistycznych szczegółach.

Bryan Druryartyści13

Amerykański artysta Bryan Drury ukończył kurs w American Academy of Arts w 2007 roku i od tego czasu aktywnie tworzy prace z gatunku realizmu malarstwa. Drury, zdobywca wielu prestiżowych nagród w USA i Europie, koncentruje się na przedstawieniu ludzkiej skóry i często znajduje sposób na ujawnienie tych aspektów ludzkiej postaci, które ludzie starają się ukryć.

Yigal Ozeriartyści14

Yigal Ozeri ma niewiarygodną zdolność przekazywania gry ciemności i światła, rozbłysku i blasku słońca, dzięki czemu mistrzowsko wywołuje wrażenie fotografii w praktycznie wszystkich swoich dziełach.

Taner Ceylanartyści15

Podobnie jak wiele wspomnianych tutaj, słynny turecki artysta Taner Ceylan rysuje w stylu hiperrealistycznym i specjalizuje się w reprodukcji zdjęć. W swojej pracy wykorzystuje głównie farby akrylowe.

Andrew Talbotartyści16

Znany brytyjski artysta Andrew Talbot jest gwiazdą świata sztuki od 2002 roku. Wyjątkowy realizm i uderzające kolory sprawiają, że jego dzieła należą do najbardziej znanych i rozpoznawalnych w branży.

Który z tych wyjątkowych obrazów podoba Ci się najbardziej?


loading...
loading...


Aktualizacja: 20 września 2019