Niezwykła historia przyjaźni psa z krową. To nie zdarza się często!
Średnia 4.6 (91.11%) 9 głosy(ów)

Prawdziwa przyjaźń pokonuje wszelkie granice, nigdzie nie można tego lepiej zaobserwować niż w królestwie zwierząt.
Mimo, że normalne instynkty powodują, że niektóre zwierzęta nie tolerują się nawzajem, co w wielu przypadkach prowadzi do polowań lub walk, istnieją również liczne przykłady zwierząt, które nawiązują niezwykłe przyjaźnie, mimo odmienności ras.
Ta historia z Korei Południowej pokazuje wzruszającą relację między szczeniakiem o imieniu Rookie, a dużą, brązową krową.krową1

Po tym, jak Rookie stał się częścią jego nowej rodziny, szybko rozwinął silną więź z ludźmi, którzy z miłością się o niego troszczyli. Ale szczególne wrażenie zrobiła na nim krowa, która również mieszkała na tym gospodarstwie.

krową2

Wielu ludzi po prostu nie mogło uwierzyć, że ten duet tak szybko stał się nierozłączny. Krowa przyjęła nawet rolę matki dla małego szczeniaka – z miłością lizała jego futro, a nawet pozwoliła mu spać obok siebie w stajni.
Ale w końcu przyszedł dzień, gdy krowa została sprzedana i zabrana z farmy.krową3

Nawet jeśli właścicielom było ciężko, musieli sprzedać krowę, ponieważ potrzebowali pieniędzy.
Każdy, kto kiedykolwiek stracił przyjaciela, może zrozumieć, co musiał poczuć Rookie. Odbiór jego ukochanej krowy był dla niego bardzo bolesny. Rookie pokazał nawet ludzkie uczucia – najpierw warknął, a potem głośno płakał, wciąż szukając swojej ukochanej towarzyszki codziennego życia. Przez wiele godzin czekał na nią w stajni, ale niestety na próżno.krową4

Aż pewnego dnia usłyszał znajomy wrzask w oddali. Wybiegł na ulicę i rozejrzał się, szukając źródła hałasu. W sąsiednim gospodarstwie znalazł wreszcie swoją krowę!krową5

Właściciele Rookiego, którzy przez cały czas go śledzili, skarcili go za to i przywieźli do domu wbrew jego woli. Nastrój psa ponownie zrobił się koszmarny. Nie chciał znowu być oddzielony od swojej bratniej duszy. Był tak smutny, że odmawiał jedzenia. Czekał dzień po dniu w stajni, aż jego rodzina w końcu zdała sobie sprawę, że ta rozłąka musi dobiec końca.krową6

Właściciele czworonoga nie mogli już dłużej patrzeć, jak przygnębiony był ich ukochany pies. Pomimo trudności, odkupili krowę od sąsiadów.

krową7

Obejrzyj poruszający film o wielkiej przyjaźni:

Co za emocjonalne spotkanie! Aby dwójka tak różnych czworonożnych przyjaciół znów była szczęśliwa, rodzina Rookiego postanowiła ponownie ich ze sobą połączyć – pomimo ograniczeń finansowych. To naprawdę wspaniali ludzie!

Zobacz także – Jej 3-letni syn zostaje wyśmiany w przedszkolu. Zobacz, co po powrocie do domu wściekła kobieta zamieściła na Facebooku.


loading...
loading...


Aktualizacja: 25 marca 2019