Rak zmniejszył się o 80%, kiedy mężczyzna przeszedł na tę dietę. Wkrótce potem nowotwór zniknął całkowicie!
Średnia 3 (60%) 1 głosy(ów)

Rozpoznanie poważnej choroby jest zawsze szokującą wiadomością. Wielu ludzi traci wtedy dużo odwagi, co jest zrozumiałe w świetle takiej sytuacji. Jednak są też osoby, które nie chcą poddać się swojemu losowi bez walki. Jednym z nich jest Amerykanin Rob Moobery.
opowiastki
Rob Moobery i Amanda Mutchler poznali się w 2011 roku w hotelowym barze w Las Vegas, gdzie razem pracowali. Po miesiącu współpracy mężczyzna zebrał się na odwagę i zaprosił Amandę na randkę. Ten pierwszy krok poniósł za sobą tylko dobre wydarzenia, ponieważ zaledwie pięć miesięcy po pierwszym spotkaniu para przeprowadziła się do wspólnego mieszkania. Ich uczucie kwitło z każdym dniem i wszystko wydawało się być cudownie, gdyby nie regularnie dręczący Roba ból brzucha.

W miarę jak dolegliwości się pogarszały, mężczyzna postanowił zasięgnąć rady specjalistów, ale nawet po konsultacji z trzema lekarzami żaden z nich nie mógł mu powiedzieć, co jest nie tak. Rob cierpiał coraz bardziej. Jednak gdy stracił około 14 kg w ciągu roku, jeden z lekarzy zareagował z wielką troską.

„Żaden zdrowy człowiek nie straci tak wiele w ciągu roku.”-powiedział, a następnie skupił się na przypadku swojego pacjenta robiąc szczegółowe badania, aż wreszcie zauważył coś strasznego.
opowiastki

Podczas operacji lekarz usunął guz wielkości pięści z przewodu pokarmowego Roba i odkrył, że rak już rozprzestrzenił się na wątrobę i inne otaczające narządy. Musiał powiedzieć jemu i Amandzie, że to rak z etapu 4, a młody człowiek ma zaledwie kilka tygodni życia.

Po tej diagnozie, Rob chciał już tylko jednej rzeczy.

„Pewnej nocy, kiedy leżałam obok Roba w szpitalnym łóżku, zwrócił się do mnie i szepnął: ”Chcę się pobrać „– mówi Amanda. Młoda kobieta pragnęła spełnić życzenie ukochanego, a więc została jego żoną 11 dni później – na kilka dni przed rozpoczęciem chemioterapii.
opowiastki
Chemioterapia miała złagodzić objawy nowotworu, ale organizm Roba nie przyjmował jej dobrze. Jego lekarze zalecili mu inną terapię, aby walczyć z chorobą. Ponieważ to leczenie jest bardzo wyniszczające dla ciała, a Rob nie miał już nadziei, zdecydował się na niekonwencjonalną ścieżkę, która ostatecznie zmieniła jego życie.

”Oboje zmieniliśmy nasze nawyki żywieniowe i przeszliśmy na dietę ściśle wegańską, eksperymentując z różnymi ziołami.”

– Amanda wyjaśnia te diametralne zmiany. Chociaż lekarze zarzucali im, że są naiwni, oni kontynuowała tę drogę. Małżonkowie wierzyli, że Rob poczuje się lepiej. Po trzech tygodniach zmiany diety, mężczyzna przeprowadził badania kontrolne w szpitalu i był zszokowany wiadomościami.
opowiastki
Jego lekarz powiedział, że rak zmniejszył się o około 80 procent od ostatniego badania. Amanda i jej mąż zaniemówili i cieszyli się z tego cudownego zwrotu sytuacji. Kontynuowali swoje nowe nawyki żywieniowe, a wkrótce potem spotkało ich prawdziwe szczęście:

„Pod koniec grudnia nie można było już zauważyć żadnych oznak raka w ciele Roba” – mówi jego żona.

Niestety, nie ma naukowych dowodów na to, że konkretna (wegańska) dieta może wyleczyć raka. Wynika to również z faktu, że każde ciało reaguje inaczej i nie można złożyć ogólnego oświadczenia o tolerancji i reakcji organizmu na pokarm. Udowodniono jednak, że zrównoważona dieta i dużo ćwiczeń mogą z wyprzedzeniem zmniejszyć ryzyko zachorowania na nowotwory.
Rob

Tymczasem szczęście Roba i Amandy jeszcze się zwiększyło i to dwukrotnie! Oboje zostali dumnymi rodzicami bliźniaków! Mężczyzna dzieli się swoją historią ze światem i chce zebrać pieniądze dla osób chorych na raka poprzez kampanię darowizn. Ta dwójka niezwykłych wojowników jest z pewnością wspaniałym wzorem!

Życzymy dużo zdrowia na dalsze lata!

Źródło: maxinfomix.com mirror.co.uk facebook.com

Zobacz także – 5 lat po śmierci ojca, młoda kobieta otrzymuje od niego ostatni list. Te słowa poruszają go głębi!


loading...
loading...


Aktualizacja: 19 kwietnia 2019