Obiad w restauracji zakończył się dla tej przygnębionej kobiety łzami wzruszenia. Nie spodziewała się czegoś takiego!
Średnia 5 (100%) 1 głosy(ów)

Dla niektórych Dzień Matki jest bardzo samotnym świętem. Dla Barbary Foy z Horry County w Południowej Karolinie dzień ten zaczął się okropnie… ale dzięki uprzejmości nieznajomych, w jej oczach pojawiły się łzy wzruszenia i wdzięczności.opowiastki

Syn Barbary od jakiegoś czasu do niej nie dzwonił, więc kiedy nie poświęcił chwili, by zadzwonić do niej w Dzień Matki, poczuła się przygnębiona i niekochana. Postanowiła udać się na samotny obiad do lokalnej restauracji Ruby Tuesday i to właśnie tam doświadczyła cudownej niespodzianki.

Gdy kobieta jadła lunch w samotności, kelnerka zaczęła z nią rozmawiać i dowiedziała się, że jej syn nie chce świętować Dnia Matki. Poruszona i zasmucona tym faktem, podzieliła się nim z pozostałymi pracownikami, a już chwilę później wszyscy postanowili, że muszą coś z tym zrobić.opowiastki

Gdy Barbara skończyła posiłek, członkowie załogi przynieśli jej dużą torbę na Dzień Matki wypełnioną gadżetami. Za jej lunch też zapłacono, a inny klient, który usłyszał, co się dzieje, podarował Barbarze różę!

„Pod koniec wszyscy mieliśmy łzy w oczach”-powiedziała Lauren Nave, kierownik restauracji.
„Chcieliśmy upewnić się, że wie, jak wyjątkową jest matką, nawet, jeśli syn nie powiedział jej tego w tym dniu.”

Barbary

Barbara była bardzo poruszona tym gestem, mówiąc wszystkim:

„Naprawdę czułam się jak królowa na jeden dzień … matka na jeden dzień! Nigdy nie czułem się tak wyjątkowa. „

Każda matka zasługuje na podobny gest w dniu jej święta. Pracownicy Ruby Tuesday spisali się na medal! Dziękujemy za wzmożenie wysiłków i obdarowanie tej mamy miłością i szacunkiem, na jakie zasługuje. Świat potrzebuje więcej ludzi takich jak Wy!

Udostępnij tę historię, aby zachęcić wszystkich, by w dniu Matki nie zapomnieli o odwiedzinach lub zapaleniu świeczki na cmentarzu.

Źródło: twitter.com

Zobacz także – Ten buldog angielski podbija sieć! Koniecznie zobacz, dlaczego jest tak wyjątkowy!


loading...
loading...


Aktualizacja: 19 kwietnia 2019