Miał zaopiekować się psem przyjaciółki. Zamiast tego oblał go gorącą wodą i zamknął w zamrażalce!
Średnia 3.1 (62.86%) 7 głosy(ów)

W nieopisanym przejawie okrucieństwa mężczyzna z West Monroe w Luizjanie został oskarżony o torturowanie psa, którego chwilowo miał pod opieką.

Zgodnie z raportem lokalnej stacji telewizyjnej, rano 13 grudnia, Sara Durbin poprosiła swojego przyjaciela Samuela Smitha, by zaopiekował się jej zwierzakiem, psem rasy yorkshire terrier o imieniu Bitty Boo. Smith miał po prostu iść do domu kobiety i przypilnować czworonoga.

opowiastki

Jednak około 9.00 rano, Sara otrzymała telefon od swojego przyjaciela, który poinformował ją, że zwierzę uciekło z mieszkania, a po powrocie miało kilka obrażeń.

Kobieta wróciła do domu i zobaczyła, że Bitty Boo jest ciężko ranny: poparzony z zapuchniętymi oczami i kilkoma obszarami ciała bez futra. Przerażona Sara natychmiast zabrała go do weterynarza.

opowiastki

Niestety, lekarz nie był w stanie ocenić, czy uszkodzenie oczu zwierzęcia jest trwałe i czy odzyska wzrok.

Zgodnie z zeznaniami uzyskanymi przez sieć telewizyjną, kiedy Sara wróciła do swojego mieszkania, znalazła w zamrażarce fragmenty krwi i włosów psa, wtedy zdecydowała się zawiadomić miejscową policję.
opowiastki
Funkcjonariusze policji w Monroe rozpoczęli śledztwo, a następnego dnia, w czwartek, 14 grudnia, Smith został aresztowany.

Według raportu policyjnego, podczas przesłuchania młody człowiek przyznał się do polania czworonoga gorącą wodą, a następnie zamknięcia go w zamrażalce na pół minuty.

opowiastki

Smith zeznał, że“nie lubił go”, ale nie miał też zamiaru go skrzywdzić. Wszystko stało się w wyniku“niefortunnego splotu wydarzeń”.

Mężczyzna został zatrzymany i oskarżony o okrucieństwo wobec zwierząt. Wyszedł z aresztu po wpłaceniu 5000 $ kaucji.

opowiastki

Właścicielka psa nie siedziała jednak bezczynnie i tego samego dnia, w którym Smith został zwolniony, rozpoczęła kampanię, aby sfinansować pomoc prawną w tej sprawie.

Sara

„Oblał mojego psa gorącą wodą, a następnie włożył do zamrażarki! Zbieram pieniądze, aby zapłacić za prawnika i upewnić się, że osoba odpowiedzialna nie pozostanie bezkarna.”– mówi Sara w komunikacie kampanii.

„Proszę, pomóż mi to osiągnąć! Mój zwierzak zasługuje na to.”– podsumowuje.

Zobacz także – Kreatywny tata przebiera swojego 4-miesięcznego synka za elfa i robi mu wspaniałe zdjęcia! Zakochasz się w tych fotografiach!


loading...
loading...


Aktualizacja: 4 kwietnia 2019