Oboje zostali przygarnięci przez tych samych ludzi. Oboje też stworzyli wyjątkową przyjaźń, która nie zważa na żadne różnice!
Oceń ten post

Kiedy Larry został uratowany przez parę z Los Angeles w 2009 roku, zaczęło się dla niego zupełnie nowe życie. Nie tylko znalazł kochającą rodzinę, ale dwa lata później poznał prawdziwego przyjaciela.

Nowa właścicielka pancernika od samego początku pokochała go z wzajemnością. Larry okazał się być bardzo koleżeńskim i sympatycznym żółwiem.

Towarzyszy jej codziennie w kuchni i zawsze pozostaje blisko niej. Uwielbia też cieszyć się ciepłymi promieniami słońca i wygrzewać w jego blasku.

W 2011 roku Larry wreszcie zapoznał się z nowym współlokatorem i jak się wkrótce okazało, bratnią duszą!

W tym roku do rodziny dołączyła sunia o imieniu Puka. Para z Kalifornii przyjęła ją pod swój dach, gdy została znaleziona przez ich przyjaciela. Siedziała na przystanku przez kilka godzin, samotna i opuszczona.

Cechą szczególną Puka jest to, że urodziła się z rozszczepem podniebienia, dlatego często kicha, kaszle i zmaga się z zatokami. Wiele psów, które cierpią z tego powodu, umiera już jako szczenięta, ale Puka była wojownikiem!

Przygarnięte zwierzęta od razu złapały ”wspólny język”, a dziś są nierozłączni. Ulubione rozrywki tej nietypowej pary to chłodzenie się w ogrodowym basenie. Puka często też wącha pyszczek Larry’emu albo liże jego skorupę. Czasami nawet musi pomagać właścicielom szukać żółwia, ponieważ ten postanowi zabawić się na dworze w chowanego.

Najbardziej lubią spędzać czas na zewnątrz.

Ale i przytulna kanapa jest dobrym miejscem na odpoczynek.

A jeśli tylko Larry postanowi ponownie się ukryć (ponieważ uwielbia kopać w ogródku), właściciele wołają: ”Szukaj żółwia!”, a po chwili Puka odnajduje swojego przyjaciela.

Oboje nie tylko znaleźli wspaniały, nowy dom, ale także zbudowali wyjątkową przyjaźń.

Larry i Puka z pewnością dają swoim opiekunom dużo radości!

Źródło: instagram.com

Zobacz także – Staruszek wyszeptał umierającej żonie wyjątkowo piękne słowa. To była miłość, której może pozazdrościć każdy z nas! oraz Personel szpitala oddaje hołd zmarłej dziewczynce! Niezwykle poruszające nagranie!


loading...
loading...


Aktualizacja: 6 czerwca 2019