Odkrył, że szczepienia mogą przyczynić się do autyzmu. Dziś już nie żyje, a jego zwłoki wyłowiono z rzeki.
Średnia 4 (80%) 14 głosy(ów)

Dr. James Bradstreet był wybitnym specjalistą w dziedzinie medycyny i pomógł niezliczonej liczbie dzieci. Niestety, nie uratuje już żadnego pacjenta, ponieważ wyłowiono jego zwłoki z rzeki Rocky Broad River w okolicy jednej z wsi w Południowej Karolinie.
Mężczyzna zmarł w wyniku postrzału, który zranił jego klatkę piersiową.

Znakomity lekarz zajmował się też badaniami naukowymi, mającymi określić wpływ szczepionek na pojawienie się u dzieci autyzmu. Jego doświadczenie w tym przypadku grało niesamowicie istotną rolę, ponieważ sam był ojcem dziecka cierpiącego na to zaburzenie.
James

James Bradstreet zaczął intensywnie interesować się szczepionkami i ich ingerencją w zdrowie, kiedy to jego własny syn zaczął mieć objawy autyzmu po jej otrzymaniu.

Oprócz tego, iż leczył swoich pacjentów, był też biegłym sądowym i pomagał rodzinom poszkodowanych dzieci, które w wyniku przyjęcia standardowej szczepionki zachorowały na autyzm.
Dzięki jego wsparciu, niejednokrotnie sąd przyznawał im kolosalne odszkodowania od firm farmaceutycznych produkujących szkodliwe preparaty.

“Dr. Bradstreet opiekował się moim dzieckiem po zdiagnozowaniu autyzmu, on dokonał cudownego uzdrowienia.”-komentuje jedna z internautek na stronie fb.
”Dzięki niemu mój 16 letni syn ma normalne życie, dziękuje mu każdego dnia.”-dodaje inna.

Po szokującym odkryciu zorganizowano nawet zbiórkę pieniędzy, by opłacić koszty śledztwa mające wyjaśnić zagadkową śmierć lekarza, który dociekł intrygującej prawy na temat wadliwości rutynowych szczepień, a co za tym idzie przyczyn autyzmu i nie bał się głośno o tym powiedzieć.


Źródło: myeclinik.com circleofdocs.com yournewswire.com

Zobacz także – Co sposób pisania na smartfonie może powiedzieć o Twoim charakterze? Sprawdziliśmy to!


loading...
loading...


Aktualizacja: 19 października 2018