Opisuje paradę gejów i lesbijek. Tych scen nigdy nie zapomni!
Średnia 3.9 (78.18%) 11 głosy(ów)

W okresie dojrzewania prawie wszyscy spierają się ze swoimi rodzicami, a nawet myślą o wyprowadzce w najdalsze miejsce na świecie. Oczywiście większość nastolatków nie wprowadza tego pomysłu w życie, ponieważ każdy intuicyjnie wie, że nie poradziłby sobie bez pomocy rodziców.

Jaką tragedią jest zerwanie kontaktów z własnymi rodzicami pokazano w poniższej historii. Tylko w tym przypadku to dzieci zostały odrzucone przez rodziców, ponieważ ich orientacja seksualna nie jest taka, jakiej oczekiwali.

Amerykanin Scott Dittman uczestniczył w paradzie Pride w Pittsburghu w USA, gdzie geje, lesbijki, osoby biseksualne i transpłciowe wychodzą na ulicę ze względu na swoje prawa. Na Facebooku napisał o tym, czego tam doświadczył:rodziców1

„Uczestniczyliśmy dziś w paradzie. Z tej okazji nosiliśmy koszulki z napisem „Tata przytuli za darmo” i „Mama przytuli za darmo”. Przytuliliśmy setki ludzi. Setki. Ale dwie z nich były naprawdę wyjątkowe… Opowiem Wam o nich.
Pewien chłopak został wyrzucony z domu po tym, jak rodzice dowiedzieli się o jego orientacji. Od tego czasu nie rozmawiał z nimi. Płakał na moim ramieniu. Szlochał i ścisnął mnie z całej siły. Wtedy sam poczułem cały ten ból, który on odczuwa każdego dnia, w każdej chwili.

rodziców2

Został wyrzucony, ponieważ ”kochał inaczej”. 9 czerwca uczestniczył w uczcie miłości i wylał swoje emocje na nieznajomego człowieka tylko dlatego, że miał na sobie koszulkę z napisem ”tata przytuli za darmo”.

A druga historia? W sumie nie dowiedziałem się niczego konkretnego. Ale wiem, że ta dziewczyna widziała mnie już z drugiej strony ulicy. Kiedy do mnie dotarła, łzy błyszczały w jej oczach.rodziców3

Stała przede mną i patrzyła. Jej oczy były pełne smutku i bezradności – nigdy tego nie zapomnę. Ścisnęła mnie tak mocno, jak tylko mogła, i ja też ją przytuliłem. Była w moich ramionach przez bardzo długi czas, prawie zlewając się ze mną i dziękując mi cały czas.
Od tego czasu ciągle o niej myślę. Co musiała przejść z powodu swojej rodziny? Rodziny, która miała być zawsze dla niej. Do kogo idzie, kiedy potrzebuje pomocy? Jeśli ma problem dotyczący miłości, pieniędzy lub życia w ogóle? Ile starych bolesnych wspomnień w niej drzemie?rodziców4

Jak i gdzie spędza wakacje? Ile razy ma nadzieję, że pewnego dnia odbierze telefon, a głos po drugiej stronie obieca jej bezwarunkową miłość?

Nie znam jej historii, ale nie wydaje mi się zbyt daleko idące, by zakładać, że ta młoda kobieta straciła dwie osoby, które powinna kochać najbardziej i zawsze.
Wyobraźcie sobie, drodzy rodzice. Wyobraźcie sobie, że Wasze dziecko tak bardzo za Wami tęskni, że obejmuje całkowicie nieznaną osobę i nieustannie szlocha, tylko dlatego, że nieznajomy nosi koszulkę z napisem ”tata przytuli za darmo.” Pomyślcie o nieskończenie głębokim bólu, który odczuwa. Wyobraźcie sobie, jak głębokie muszą być te rany.

rodziców5

Proszę, nie bądźcie rodzicami, którzy kładą taki ciężar na ramionach swoich dzieci. Dzisiaj spotkałem zbyt wiele takich dzieci. Jeśli ktoś zna te dwie osoby, niech im powie, że mogą się ze mną skontaktować w dowolnym momencie, jeśli chcą porozmawiać z ojcem zastępczym. Będę dla nich zawsze.”

Cóż za wzruszające słowa! Tutaj nie ma zasad dotyczących miłości. A rodzice powinni kochać swoje dzieci takie, jakie są!

Zobacz także – Rodzice zwyrodnialcy dosłownie zatłukli 9-miesięczną Blankę. Była gwałcona i miała przebite serduszko!


loading...
loading...


Aktualizacja: 1 lipca 2019