Urodziła 11 dzieci. Ale dopiero ostatnia ciąża była wielką niespodzianką!
Średnia 4.3 (85%) 16 głosy(ów)

Niektórzy z nas wolą trzymać się planu za wszelką cenę, a niektórzy wolą iść pod prąd, gdy tylko jest to możliwe. Ale jak mówi powiedzenie, człowiek planuje, a Bóg się śmieje. I pomimo swoich przekonań, prawdopodobnie każdy z nas może znaleźć coś w rodzaju niespodzianek, które przynosi nam życie. Ta konkretna brytyjska rodzina miała ich znacznie więcej niż ktokolwiek inny, szczególnie jeśli chodzi o rodzicielstwo:

To rodzina Brettów z nowo narodzoną dziewczynką i jej 10 braćmi!ciąża1

Po tym, jak dwa lata temu na świat przyszedł jej najmłodszy syn, Alexis Brett stała się pierwszą mamą w Wielkiej Brytanii, która urodziła 10 chłopców z rzędu i uznała, że ​​jej rodzina jest już kompletna. Ale później okazało się, że życie ma dla niej i dla całej rodziny małą niespodziankę. Dlatego zaledwie kilka tygodni temu została matką po raz jedenasty. Przez ostatnie 18 lat swojego życia Alexis spędziła ponad 8 lat w ciąży i jest teraz bardzo dumna ze swojej dużej rodziny.

Dziewczynka nazywa się Cameron i jest 11 dzieckiemciąża2

Po długiej ”serii” chłopców Alexis w końcu urodziła córkę i postanowiła nazwać ją Cameron. Szczęśliwi rodzice twierdzą, że zmieniła nieco dynamikę rodziny, a wszyscy bracia są bardzo grzeczni i uważni, aby nie obudzić swojej młodszej siostry. Szczęśliwi rodzice przyznają, że ta ostatnia ciąża nie była planowana, ale sprawiła im ogromne zaskoczenie, ponieważ spodziewali się, że będzie to kolejny chłopiec. Zadowolona matka dodaje, że teraz zdecydowanie się zatrzymują i nie będą mieli już więcej dzieci: „Teraz na pewno przestaniemy. Powiedziałam to już ostatnim razem, ale tym razem absolutnie tak będzie. Kocham moją rodzinę taką, jaka jest teraz.”

Chłopcy mają od 2 do 17 latciąża3

Rodzina jest przyzwyczajona do różnych komentarzy, nawet tych, które nie są przyjemne. Alexis mówi: „Niektórzy uważają, że korzystamy ze świadczeń, ale tak nie jest. David ma dobrą pracę, co oznacza, że ​​nawet nie kwalifikujemy się do otrzymania pełnego zasiłku na dziecko.”

Mąż Alexis jest maszynistą i zwykle wychodzi z domu około 5:30, pozostawiając swojej żonie opiekę nad dziećmi, które jeszcze nie chodzą do szkoły. Chociaż życie z jedenastoma pociechami nie jest łatwe, kobieta planuje wrócić do pracy jako instruktor fitness w niepełnym wymiarze godzin.

Po urodzeniu Cameron Alexis mówi, że jej rodzina jest już kompletnaciąża4

Oczywiście nie zawsze w ich rodzinie świeci słońce i Alexis przyznaje, że czasami wymienia spojrzenia ze swoim mężem Davidem i myśli: „Co zrobiliśmy”, ale wtedy dzieci zawsze wpadają na coś zaskakującego, topiąc serca rodziców i udowadniając, że to wszystko jest tego warte…


loading...
loading...


Aktualizacja: 16 września 2019