5 lat po śmierci ojca, młoda kobieta otrzymuje od niego ostatni list. Te słowa poruszają go głębi!
Oceń ten post

Bailey Sellers miała zaledwie 16 lat, kiedy zmarł jej ojciec. W 2013 roku lekarze zdiagnozowali u niego raka, a szanse na wyleczenie były znikome. Tak jak przewidywali specjaliści, mężczyzna zmarł sześć miesięcy później.

Jednak nawet podczas ciężkiej choroby, zawsze myślał o swojej ukochanej córce. Na jej nadchodzące urodziny umierający ojciec wymyślił coś poruszającego, aby zawsze go pamiętała.
opowiastki

Michael Sellers ostatnie miesiące życia poświęcił na napisanie listów do Bailey, które miała otrzymywać razem z kwiatami każdego dnia swoich urodzin, aż do osiągnięcia pełnoletności, czyli 21 roku życia.
opowiastki
Kiedy nadeszły 21 urodziny, nadeszła również ostatnia przesyłka od zmarłego 5 lat wcześniej ojca. Słowa zawarte w liście głęboko poruszyły młodą kobietę:

”Bailey,
to jest mój ostatni list miłosny dla Ciebie, dopóki nie spotkamy się ponownie. Nie chcę, żebyś roniła nade mną kolejną łzę, maleńka. Jestem w lepszym miejscu. Jesteś i zawsze będziesz najcenniejszym skarbem, który wzbogacił moje życie.
opowiastki
Dzisiaj są twoje 21 urodziny i chcę, żebyś zawsze szanowała swoją matkę i pozostała jej wierna. Bądź szczęśliwa i żyj pełnią życia. Będę Ci towarzyszył przez całe Twoje życie; Rozejrzyj się… będę tam. Kocham Cię, kochanie i wszystkiego najlepszego!
Twój tata.”
Bailey

Bailey umieściła kartkę urodzinową na jednym z portali społecznościowych, dopisując:
”Tato, tak bardzo za Tobą tęsknię!”

Cóż za poruszający gest ojca, który zmarł o wiele za wcześnie. To musiał być wspaniały człowiek, który kochał swoją córkę ponad wszystko!

Źródło: miamiherald.com twitter.com facebook.com

Zobacz także – 8-letni chłopiec każdego lata jeździ z rodzicami w Alpy. Na miejscu czekają na niego… świstaki! Zobacz ich wyjątkową relację! oraz Wyśmiali byłą anorektyczkę. Dziewczyna pisze mocą odpowiedź!


loading...
loading...


Aktualizacja: 9 maja 2019