”Nie zamkniecie mi mordy!” Owsiak grzmi w stronę rządu!
Średnia 3.5 (69.23%) 13 głosy(ów)

Pol’and’Rock Festival organizowany na przełomie lipca i sierpnia w Kostrzyniu nad Odrą właśnie dobiegł końca. Na zakończenie ogromnej imprezy przemówił Jurek Owsiak, który jak zwykle nie przebierał w słowach. Po jego wystąpieniu w internecie rozpoczęła się burza!Owsiak

”Czemu nie karzecie polityków, którzy zap******ają samolotami za moje k***a pieniądze? Dlaczego ich nie pociągniecie do odpowiedzialności? Nie ma na to zgody. Bądźcie z nami na Finale WOŚP. 176 mln. A wy k***a ile wywalacie pieniędzy na loty? Pacjenci onkologiczni nie mają się jak leczyć. To co wy k***a do nas macie?”

”Możecie mnie zarąbać, ale nie zamkniecie mi mordy! To wy trwonicie moje pieniądze. Zabieracie Westerplatte. K***a po co?! Odp******cie się od Westerplatte! Wsadzicie mnie za to do pierdla? To znajdę tam kumpli i rozsadzimy to od środka!” – grzmiał ze sceny Owsiak.

Przy okazji skrytykował również decyzję rządu o bliskiej współpracy Polski z Amerykanami:

”Szukajmy przyjaciół obok nas, u Rosjan, Czechów, Słowaków, Węgrów, Niemców. A nie za oceanem. Ocean nas nie wyżywi. Nie pomoże nam. Sorry, jeśli kogoś uraziłem. Ale się k***a wylewa z człowieka” – mówił kipiący ze złości lider WOŚP.

Po jego mocnym wystąpieniu w sieci wybuchła burza, ponieważ jeszcze dzień wcześniej podczas spotkania z Rzecznikiem Praw Obywatelskich na Pol’and’Rock Owsiak wzywał do tego, by hamować złość i stawać przeciw nienawiści. Oto jego słowa:

”Ja wierzę, że jak wracacie po tym koncercie do domu, to przez ileś dni powstrzymacie się, żeby nie rzucić f**k, żeby się nie zdenerwować i aby sytuacja, która jest w stu procentach do zdenerwowania, to jednak się w niej ograniczyć. Ja też wyjeżdżam stąd wyluzowany”


loading...
loading...


Aktualizacja: 5 sierpnia 2019