Para mieszka z dzieckiem i 2 psami na powierzchni 34 m2. Będziesz w szoku, kiedy zobaczysz ten dom!
Średnia 5 (100%) 5 głosy(ów)

Dla wielu ludzi im większy dom i samochód, tym lepiej. Jednak niektórzy decydują się na coś zupełnie innego i wybierają małą przestrzeń. Ideą stojącą za tym nie jest czysta oszczędność, ale wgląd w to, że ograniczenie do niezbędnego może prowadzić do pewnej satysfakcji.

Stworzenie takiego mini-domu jest samo w sobie wyzwaniem. Amerykanka Whitney Leigh Morris mieszka wraz z mężem, dzieckiem i 2 psami na zaledwie 34 metrach kwadratowych – co odpowiada powierzchni podwójnego garażu.

Witamy w domu, gdzie jako pierwsze witają nas liczne kwiaty i piękna roślinność.

Od 2011 roku Whitney i jej mąż mieszkają w mini-domu.

Para doczekała się syna i ma też dwa beagle. Wszyscy świetnie czują się w tym wyjątkowym miejscu.

Również dziadkowie są częstymi gośćmi w ich małym królestwie. Uwielbiają bawić się z wnukiem lub czytać mu – kolekcja książek tego malucha może jest imponująca!

Wieczorem każdy cieszy się ogrodem, który oświetla duszę czarodziejskimi światłami, dzwonkami i mnóstwem przemyślanych szczegółów, które dodają mu niezwykłego uroku.

Aby życie działało tak dobrze w tak małej przestrzeni, Whitney stosuje wiele sztuczek: jasne kolory, lustra odbijające światło i sprawiające, że pomieszczenie wydaje się większa, a przede wszystkim porządek.

W końcu kto przechodzi przez drzwi wejściowe, znajduje się od razu w salonie, jadalni i gabinecie.

Miejsce pracy Whitney jest, jak wszystko inne w domu, minimalistyczne, ale przytulne. Zawsze towarzyszą jej dwa beagle: Stanlee i Sophee.

Futrzane czworonogi lubią też bawić się w kuchni, która znajduje się bezpośrednio za częścią dzienną.

Z sypialni przechodzi się bezpośrednio do ogrodu.

Tuż obok jest drugi mini-dom, z sąsiadami można spotkać się wieczorem na pogawędkę.

Whitney chce pokazać swoim wspaniałym domem, że można żyć komfortowo na małej przestrzeni.

Nawet Ci, którzy mieszkają w małym mieszkaniu, mogą być zainspirowani pomysłem Whitney, jak stworzyć własną przystań satysfakcji. Może wkrótce już nie wielkość domu lub mieszkania, ale sam w sobie czynnik dobrego samopoczucia będzie nowym symbolem statusu.

Zobacz także – Chłopak z zespołem Downa zmienił życie chorej dziewczynki. Nie znajdziesz piękniejszej historii o prawdziwej przyjaźni! oraz Niezwykła historia przyjaźni psa z krową. To nie zdarza się często!


loading...
loading...


Aktualizacja: 25 marca 2019