Rodzice regularnie mordowali noworodki. PIEKŁO w Ciecierzynie!
Średnia 3.8 (76.47%) 17 głosy(ów)

Aleksandra J. i Dawid W. prawdopodobnie resztę swojego życia spędzą za kratkami. Wydano przeciwko nim akt oskarżenia za zabójstwo czterech noworodków!

Makabrycznego odkrycia dokonano w Ciecierzynie (województwo opolskie), gdzie na posesji pary znaleziono zwłoki dzieci. Po przeprowadzonym śledztwie oraz badaniach okazało się, że wszystkie cztery noworodki zmarły w wyniku uduszenia.

PIEKŁO w Ciecierzynie1
kluczbork.naszemiasto.pl

Aleksandra i Dawid regularnie zabijali swoje dzieci, tj. w 2013, 2015, 2016 i 2018 roku. Jedno dziecko spoczywało pod drzewem nieopodal domu, a pozostałe znaleziono w nieczynnym piecu.

”Mechanizm za każdym razem był ten sam. Narodzone dziecko było umieszczane w worku foliowym i doprowadzone do zgonu przez odcięcie dostępu powietrza i pozostawienie bez opieki” – powiedział „Nowej Trybunie Opolskiej” Stanisław Bar, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Opolu.

PIEKŁO w Ciecierzynie2
kluczbork.naszemiasto.pl

Jak to możliwe, że nikt nie zauważył czterokrotnych ciąż Aleksandry, a potem zniknięć dzieci? Otóż kobieta za każdym razem twierdziła, że wcale nie spodziewa się potomstwa, tylko po prostu bardzo przytyła…

”Kiedy nabraliśmy podejrzeń, wysłałam do Ciecierzyna dwóch pracowników socjalnych. Zapytali Aleksandrę J., czy była w ciąży i urodziła dziecko, ponieważ nie ma już brzucha, który miała kilka dni wcześniej. Odpowiedziała, że wcale nie była w ciąży, tylko zastosowała super dietę i tak schudła. Pracownicy socjalni zawiadomili więc policję” – mówi ”Nowej Trybunie Opolskiej” Arletta Janczak, dyrektorka OPS w Byczynie.

PIEKŁO w Ciecierzynie3
kluczbork.naszemiasto.pl

Kobieta już przyznała się do winy, a jej partner jest oskarżony o współudział, jednak wszystkiemu zaprzecza. Prokuratura twierdzi, iż musiał wiedzieć o ciążach oraz zabójstwach tuż po porodzie, jednak nie zrobił nic, by temu przeciwdziałać.

PIEKŁO w Ciecierzynie4
Screen z Facebooka

Para przebywa obecnie w areszcie śledczym, a podczas procesu przesłuchanych zostanie aż 55 świadków.


loading...
loading...


Aktualizacja: 25 lipca 2019