Pies troszczy się o chorą dziewczynkę, a w zamian otrzymuje wyjątkowe podziękowanie! Zobacz, jaka niespodzianka na niego czekała!
Średnia 4.2 (84%) 5 głosy(ów)

Kiedy mała Bella Burton z Woburn (USA) w wieku 2 lat przestaje rosnąć, jej rodzice są załamani. Nawet lekarze nie mają pojęcia, co się dzieje z dziewczynką.
opowiastki
Długie badania i analizy specjalistów, w końcu przynoszą wyjaśnienie: Bella cierpi na chorobę ”Morbus Morquio”, która powoduje, że organizm nie wytwarza wystarczającej ilości ważnego enzymu, co zahamowało wzrost. Jednak nie kończy się tylko na niedoborze wzrostu. Osoby cierpiące na to schorzenie często mają problemy z sercem i kręgosłupem.

Od pojawienia się diagnozy dziewczynka musiała przejść przez 9 zabiegów i może chodzić tylko z kulami lub siedzieć na wózku inwalidzkim. Dla dziewczyny, która bardzo lubi się ruszać, to było prawdziwe piekło!
opowiastki
Jednak wszystko zmienia się na lepsze, gdy rodzice dowiadują się o projekcie, który szkoli psy pomocnicze.

Bella i jej rodzina odwiedzają ośrodek szkoleniowy, a dziewczyna spotyka tam delikatnego giganta o imieniu George. To miłość od pierwszego wejrzenia i odtąd pies staje się jej codziennym towarzyszem.
opowiastki

Bella jest o wiele szczęśliwsza od kiedy ma George obok siebie, a nowy przyjaciel zastępuje jej czasami kule swoim masywnym ciałem.
opowiastki
Rodzice dziewczynki, a zwłaszcza ona sama, pragnęła dać Georgowi coś wyjątkowego za codzienną opiekę i wspaniałe towarzystwo.
opowiastki
Idąc za ciosem zorganizowali dla niego ”bardzo dobry dzień” i zabrali w podróż do Bostonu!
opowiastki
Georg mógł do woli jeść różnorakie smakołyki…
opowiastki
… i szaleć w śniegu w ośrodku narciarskim.
opowiastki
Odwiedzili również cukierkowy sklep dla psów.
opowiastki
A kiedy wrócili do hotelu, na Georga czekało mnóstwo nowych zabawek.
opowiastki
I zupełnie nowe, wygodne łóżko!
opowiastki

Jeśli chcesz zobaczyć najlepszy dzień Georga, obejrzyj poniższe nagranie (w języku angielskim):

 

Ta historia pokazuje, jak ważne mogą być zwierzęta w życiu ludzi i o ile bardziej je wzbogacają!

Bella

Źródło: youtube.com pawmygosh.com

Zobacz także – Jego córce zależało tylko na pieniądzach. Krótko przed jej ślubem, postanowił dać jej lekcję życia, której nie zapomni na długo!


loading...
loading...


Aktualizacja: 6 czerwca 2019