Ten pies trzy razy oszukał śmierć! Przeżył wypadek samochodowy oraz dwa zastrzyki na uśpienie!
Oceń ten post

Ten uroczy kundel z USA doświadczył wiele: po pierwsze, miał poważny wypadek samochodowy, a weterynarze nie dawali mu szansy na przeżycie. Jednak wbrew bardzo złym rokowaniom został całkowicie wyleczony.
opowiastki
Niestety, jakiś czas po wypadku los znów postanowił wystawić dzielnego czworonoga na próbę: w wieku zaledwie czterech lat został zabrany do schroniska dla zwierząt, ponieważ jego właściciel wyjechał i nie mógł zabrać go ze sobą.
opowiastki

Chociaż psiak był młody, inteligentny i łatwy w utrzymaniu, od kilku miesięcy nie można było znaleźć dla niego nowego domu. Dlatego w schronisku zapadła decyzja o przypieczętowaniu jego przeznaczenia: chciano go uśpić. W Stanach Zjednoczonych jest to powszechna praktyka.
opowiastki
Wreszcie przyszedł ten czas: Weterynarz dał psu śmiertelny zastrzyk. Zwykle wystarczy jedna dawka, aby zabić zwierzę, ale ten konkretny pies miał żelazną wolę życia. Ponieważ nadal jego serce lekko biło, lekarz wykonał drugie ukłucie dla bezpieczeństwa. Potem oficjalnie ogłosił, że pies nie żyje.
opowiastki
Wkrótce potem personel schroniska był świadkiem prawdziwego cudu: czworonóg żył! Co więcej, przeszedł przez wybieg i napił się wody. Pies po raz drugi oszukał ponurą kostuchę.

Nawet podwójna dawka śmierci nie była w stanie go pokonać.
opowiastki
Jego ”zmartwychwstanie” przyniosło mu nowe imię: Łazarz (biblijny święty, który powstał z martwych). Od tej chwili Łazarz otrzymał azyl dla zwierząt. Nikt już nie chciał go zabić.
opowiastki

Tymczasem ta wspaniała historia rozprzestrzeniła się w mediach, a nasz bohater został pokazany we wszystkich amerykańskich kanałach telewizyjnych. W ten sposób dowiedziała się o nim Jane Holsten.
Łazarz
Kobieta miała już psa i chciała dać też Łazarzowi prawdziwy dom. Dziś cudowny pies żyje szczęśliwie w najlepszym towarzystwie. Nigdy więcej nie będzie musiał się obawiać, że ktoś zechce zabrać mu życie.
opowiastki

To niesamowite, jak wola walki tego psa zagina profesję medyczną i jej śmiercionośną broń!

Źródło: youtube.com

Zobacz także – Miała 8 lat i ważyła 181 kilogramów! Jej matka nie widziała w tym nic złego… oraz Zbudował sypialnię z telewizorem dla swojego psa. Chciał, by czuł się tam bezpieczny.


loading...
loading...


Aktualizacja: 10 kwietnia 2019