Pijani rodzice spali, kiedy mężczyzna zabierał z autostrady ich 4-letnią córkę. Dziewczynka samotnie szukała jedzenia…
Średnia 3.5 (70%) 2 głosy(ów)

Po długim i męczącym dniu, Ivan Razumov z Białorusi cieszył się jazdą do domu. Wszystko wydawało się być normalnie, kiedy nagle zobaczył dziewczynkę z psem biegnącą wzdłuż autostrady.
opowiastki
Scena wyglądała trochę dziwnie, a nawet przerażająco – dorośli zwykle nie chodzą po autostradzie, nie wspominając o małych dzieciach. Mężczyzna zatrzymał samochód i podszedł do dziewczynki. Miała stare, brudne ubrania, brudną twarz, zużyte buty i przestraszone spojrzenie. Wygląd, który zwykle nie towarzyszy dzieciom.
opowiastki

Jak masz na imię?- spytał Ivan, kiedy pies dziewczynki zaczął się na niego gniewać.
„Zhenya … Fedorowicz … Vladimirovna”– usłyszał w odpowiedzi.

Stopniowo udało mu się zdobyć więcej informacji od nieufnej 4-latki: stało się jasne, że dziewczyna biegła już 15 km. Była tak bardzo głodna, że spieszyła się do następnej wioski,: w domu nie było jedzenia, a rodzice Zhenyi byli zbyt pijali, aby się nią zająć.
opowiastki
„Już długo biegłam … Bolą mnie nogi … I ręce … przewróciłam się.-powiedziała wyczerpana mała dziewczynka i pokazała Iwanowi złamane ramię. Zszokowany tym, co widział, mężczyzna dał jej trochę wody i zadzwonił na pogotowie, które natychmiast zabrało kilkulatkę do szpitala.

Ivan zawiadomił również opiekę społeczną, a pracownicy socjalni byli oszołomieni po sprawdzeniu zgłoszenia. Z rodzicami nie dało się porozmawiać – mama dziewczynki spała na podłodze, a ojciec na stole. Oboje byli tak pijani, że nawet nie reagowali na obecność nieznanych osób w ich domu.
opowiastki
W szpitalu dziewczynka szybko odzyskała siły. Okazała się być bardzo miłą, wesołą i ciekawską dziewczynką.

Ivan Razumov, który jako jedyny zatrzymał się na autostradzie, ma wielkie plany wobec małej. Przyznał, że chce ją adoptować, jak tylko jej rodzicom zostaną odebrane prawa rodzicielskie.

”Jestem gotowy zrobić to już teraz.”-powiedział mężczyzna.
Ivan

Gdyby nie Ivan, historia Zhenyy Fedorowicza Vladimirovna, najprawdopodobniej przerodziłaby się w tragedię. Najbardziej szokujące jest to, że przez kilka godzin autostradą przejeżdżało tysiące samochodów i nie zatrzymał się ani jeden.

Czy ignorancja i obojętność stają się dziś tak powszechne wśród ludzi?

Źródło: facebook.com

Zobacz także – 21-latka postanawia diametralnie zmienić swoje życie. Ciężkie treningi i zmiana diety spowodowały, że stała się inspiracją dla wielu ludzi!

oraz Chłopiec przymierza ubranie na swój własny pogrzeb. WSTRZĄSAJĄCE!


loading...
loading...


Aktualizacja: 3 maja 2019