2 stycznia 2005 r. był bardzo ważnym dniem w siedmioletnim życiu Katie Flynn.
Była ona jedną z dziewcząt, które miały sypać kwiaty ślubie cioci Lisy, wraz ze swoją młodszą siostrą Grace.

Ponad 200 przyjaciół i krewnych zebrało się na plaży na Long Island, aby być świadkiem, jak Lisa i David zwierają związek małżeński.

Goście obserwowali też, jak Katie i Grace w pięknych sukienkach z niewinnymi uśmiechami na twarzach spełniają swoje zadanie. Nikt jednak nie mógł wiedzieć, że to był ostatni dzień życia młodej Katie.
opowiastki
Po długim dniu pełnym miłości i szczęścia, rodzice panny młodej, Christopher i Denice wraz z siostrą Jennifer, jej mężem Neilem i ich dwiema córkami, Katie i Grace, wsiedli do limuzyny, która miała zawieźć ich do domu…

„Pamiętam, jak patrzyłem na limuzynę, widziałem się z Kate i machałem na pożegnanie, a ona machała do mnie i nigdy nie myślałem, że to będzie ten moment, w którym widzę ją po raz ostatni” – powiedział David.

Limuzyna opuściła wesele na Long Island i wjechała na autostradę. Nikt nie mógł wiedzieć, że pijany 24-letni Martin Heidgen był w tym czasie na tej samej drodze. Heidgen, jadąc po niewłaściwej stronie ulicy, uderzył w limuzynę, powodując druzgocący wypadek.

Raporty policyjne ujawniły, że poziom alkoholu we krwi mężczyzny przekroczył trzykrotnie prawną granicę. Spożył co najmniej 14 drinków i jechał z prędkością 110 km na godzinę.
opowiastki
Kierowca limuzyny, 59-letni Stanley Rabinowitz, zginął natychmiast po uderzeniu. Ojciec panny młodej, Christopher, złamał obie nogi w kilku miejscach. Później musiał mieć jedną amputowaną. Jego żona, Denise, również została poważnie zraniona, a mała Grace utknęła we wraku samochodu.

Neil usiłował wyczołgać się z auta, by szukać pomocy. Tymczasem Jennifer, która zraniła stopę, desperacko szukała Katie, która leżała na bocznym siedzeniu w chwili katastrofy.

Potem Jennifer Flynn natknęła się na coś, czego żadna matka nie powinna być świadkiem – jej córka, Katie, została pozbawiona głowy przez własny pas bezpieczeństwa.
opowiastki
Michael Tagney, policjant, a jednocześnie, wujek panny młodej był świadkiem wyjścia Jennifer z wraku z głową córki w dłoniach. Ciało Katie pozostało w samochodzie, wciąż w sukience, którą dumnie nosiła na ślubie zaledwie kilka godzin wcześniej.
Przez następną godzinę Jennifer siedziała obok drogi. Trzymała głowę Katie na kolanach i patrzyła, jak reszta jej rodziny zostaje uwolniona z wraku zniszczonego pojazdu.
W końcu pozwoliła swojej córce odejść, lecz zanim to zrobiła, po raz ostatni pocałowała twarz dziewczynki.
opowiastki
Martin Heidgen został skazany na 18 lat więzienia za dwa morderstwa drugiego stopnia.

Jennifer i Neil zdecydowali się rozmawiać otwarcie o swojej historii, w nadziei, że może to zapobiec powtórce podobnej katastrofy.
opowiastki

„Mam nadzieję, że przez doświadczanie katastrofy, jaką przeżyliśmy tamtej nocy i nadal będziemy nią żyć, ludzie mogą dostrzec wagę jazdy pod wpływem alkoholu jako zbrodni, którą tak naprawdę jest.” -powiedziała Jennifer.
opowiastki
Podziel się tą historią, aby przypomnieć wszystkim, że alkohol i prowadzenie auta to kombinacja, która nigdy nie powinna mieć miejsca!

Źródło: en.stories.newsner.com

Zobacz także – Kobieta pisze list do pierwszego dziecka urodzonego w szpitalu, w którym zmarł jej ojciec. Poruszające słowa!