8-latek pisze list do zamordowanej matki. Jego słowa wywołują łzy!
Średnia 4 (80%) 1 głosy(ów)

Reece Dunne z Cheshire w północno-zachodniej Anglii ma zaledwie osiem lat, a już musiał zmierzyć się z ogromną tragedią, jaką jest śmierć matki.

29-letnia Ellie Arathoon nie miała szansy dłużej wychowywać swojego syna, ponieważ została brutalnie pobita, zgwałcona i podpalona.

Minęło kilka dni, zanim policja odkryła szczątki jej ciała na skraju pobliskiej autostrady.

Rodzina, przyjaciele i cała Anglia byli zszokowali okrutną śmiercią Ellii.

Ale przede wszystkim trudno było zrozumieć małemu Reece co się stało z mamą i dlaczego już nigdy do niego nie wróci.
opowiastki

Ojciec 8-latka oczywiście nie powiedział synowi o drastycznych szczegółach śmierci mamy, ponieważ mogłoby to mieć bardzo zły wpływ na chłopca, ale zaproponował, by napisał do niej list, który być może choć trochę ukoi jego smutek.
opowiastki
“Mamo, kocham cię jak milion razy dookoła świata. Chciałbym, żebyś nie umarła. Pamiętam zabawy z tobą, które sprawiały, że byłem szczęśliwy. Wiem, że jesteś teraz aniołem i patrzysz na mnie cały czas. Jestem smutny, ale będę dzielny. Kocham, Reece”
opowiastki
Słowa Reece poruszyły już tysiące ludzi na całym świecie. To tylko parę zdań, ale trafiają do serca i sprawiają, że w oku kręci się łza.

Jedyną dobrą wiadomością jest fakt, iż kilka dni temu morderca Ellie, 40-letni Craig Proctor, został skazany na karę dożywotniego pozbawienia wolności, gdy okazało się, że ślady pozostawione na miejscu zbrodni niewątpliwie wskazują, że jest sprawcą.

Mamy nadzieję, że ten wyrok jest ułamkiem pocieszenia dla Reece’a i całej rodziny, mimo że mamie, żonie, córce i przyjaciółce nie przywróci to życia.
opowiastki

Minął rok, odkąd mały Reece napisał list do swojej mamy w niebie. Przez cały ten czas grał, bawił się, śmiał i płakał bez niej, zawsze z ojcem Johnem, który robi wszystko, co w jego mocy, by pomimo straszliwych przeżyć stworzyć swojemu synowi szczęśliwie dzieciństwo.

Źródło: instagram.com facebook.com thesun.co.uk mirror.co.uk

Zobacz także – Weszli na Giewont i zobaczyli, że na szczycie błąka się pies. Od razu postanowili, że pomogą mu zejść! oraz Wyprowadzili się z domu. Zostawili psa zamkniętego w małej klatce…


loading...
loading...


Aktualizacja: 30 kwietnia 2019