Pitbull bez smyczy biegnie w kierunku krzyczącego dziecka. Kiedy jego właściciel dociera na miejsce, zastaje przerażający widok!
Średnia 3.8 (75%) 4 głosy(ów)

Stacie Rae English opisuje pewną historię na Facebooku, która jest kolejnym dowodem na to, że pies jest najlepszym przyjacielem człowieka. Tym razem bohaterem okazał się pitbull o imieniu Hurley.

”Mój brat Shelby wyszedł z Hurleyem na spacer około godziny 22, ponieważ dopiero wtedy może spokojnie spuścić go ze smyczy i pozwolić, by robił to, co najbardziej kocha-odkrywać różne zapachy. Nagle usłyszeli krzyk dziecka, a zanim Shelby zdążył zareagować, Hurley pobiegł w kierunku miejsca, skąd dochodził głos. Kiedy brat do niego dołączył, zobaczył, jak pies odciąga jadowitego węża od małego chłopca.

 

Po walce okazało się, że wąż został zabity. Chłopiec pobiegł do samochodu matki, a następnie odjechali tak szybko, że Shelby nie był w stanie dowiedzieć się niczego więcej o tym dziecku. (Prawdopodobnie zostało ukąszone, a matka natychmiast zawiozła go do szpitala).

Po całym zajściu, mój brat wezwał specjalne służby, by zajęły się wężem. Pracownicy poradzili także, by udał się w Hurleyem do weterynarza, aby sprawdzić, czy na pewno nie został ugryziony przez swojego przeciwnika.

Po chwili okazało się, że pitbull krwawi, ma opuchniętą szyję i pianę na ustach. Odkryto dwa ślady ukąszeń na jego górnej wardze. Shelby błyskawicznie udał się z psem do kliniki weterynaryjnej, gdzie razem z czworonogiem spędził całą noc. Na szczęście rano mogli opuścić szpital dla zwierząt, ponieważ Hurleyowi nic już nie zagrażało. Zwierzak miał tylko nieco opuchniętą mordkę.

Później okazało się, że mały chłopiec natrafił na gniazdo węża, a pitbull uchronił go od kolejnych ukąszeń. Nadal próbujemy dowiedzieć się, kim jest dziecko i czy wszystko z nim w porządku.

Hurley to nasz bohater! Mamy nadzieję, że tę historię przeczyta jak najwięcej osób, które potępia tę rasę.”

W przeciwieństwie do złych opinii na temat pitbullów, psy te nie są agresywnymi bestiami. Hurley ryzykował własne życie dla małego chłopca, czym udowodnił, jak wiele jest w stanie poświęcić dla człowieka. Nawet tego, którego nie zna i nigdy nie widział.

Chory pies wytrzymuje wystarczająco długo, aby doświadczyć ślubu.

Źródło: nicerdays.org facebook.com

Zobacz także – Pozwoliła napełnić swój biust 4 litrami silikonu! ZOBACZ, jak wygląda kobieta z 9 kilogramowymi piersiami!


loading...
loading...


Aktualizacja: 6 czerwca 2019