Pitbull ratuje rodzinę z płonącego domu. Nie uwierzysz, co zrobił z 7-miesięczną dziewczynką!
Średnia 4.8 (95%) 4 głosy(ów)

Często mylone są z niebezpiecznymi i agresywnymi psami: zazwyczaj jednak Pitbulle są w rzeczywistości zupełnie inne, niż się o nich mówi. Jeśli pies dorasta w troskliwej opiece, najprawdopodobniej stanie się przyjaznym i lojalnym przyjacielem, który zrobi wszystko dla członków swojej „paczki”.

Niedawno młoda suczka o imieniu Sasha całkiem słusznie zasłużyła sobie na miano bohaterki, ponieważ okazała się być prawdziwym ratownikiem.

Kiedy jej właścicielka Nana Chaichanhda z Stockton w Kalifornii (USA) została obudzona przez dziwny hałas w środku nocy, nie mogła na początku sklasyfikować tego, co oznaczało głośne dudnienie.

Dopiero gdy wstała z łóżka i włączyła światło, uświadomiła sobie, że to jej suczka, która wielokrotnie rzucała się całym ciężarem ciała do drzwi wejściowych.

Zirytowana Nana otworzyła drzwi i wyjrzała na zewnątrz. Natychmiast zobaczyła, co Sasha wyczuwała i dlaczego tak dziwnie się zachowywała: dom jej sąsiada płonął, a gęsty ciemny dym wydobywał się przez okna.

Minęło zaledwie kilka minut, a ogień zajął także dom Nany. Kobieta i jej dwoje dzieci musieli opuścić go tak szybko, jak to tylko możliwe.

Kiedy drzwi były otwarte, Sasha natychmiast ruszyła na ratunek i chciała zabrać najmniejszego i najsłabszego członka rodziny w bezpieczne miejsce. Podeszła bezpośrednio do 7-miesięcznej Masailah, chwyciła dziecko za pieluchę i zaczęła ją szybko, ale delikatnie wyciągnąć w kierunku wyjścia.

Kiedy wszyscy znaleźli się już na bezpiecznej przestrzeni Nana powiadomiła straż pożarną.

Kompleks budynków został całkowicie zniszczony przez płomienie, ale dzięki wczesnemu alarmowi Sashy wszyscy mieszkańcy byli w stanie uciec, nim było za późno.

„Uratowała nas wszystkich”– mówi z dumą Nana. „Ona jest naszą bohaterką. Bez niej nie wydostalibyśmy się na czas.”

Źródło: thedodo.com

Zobacz także – Matka dzieli się zdjęciami martwego noworodka w trumnie z całym światem. To zachowanie budzi kontrowersje! oraz Pierwsza w Europie podwodna restauracja już działa! Tłumy zainteresowanych!


loading...
loading...


Aktualizacja: 26 marca 2019