Pięcioro chłopców PODBIJA ”Mam Talent”! Posłuchaj, jak śpiewają!
Średnia 5 (100%) 7 głosy(ów)

Kultowy zespół One Direction ma konkurencję! A jest nią nowy boyband, który podbija scenę muzyczną. Ponadto członkowie zespołu są równie utalentowani, co słodcy.

W 2018 r. pięciu chłopców z północnej Anglii połączyło siły, by wziąć udział w przesłuchaniu na w 12 sezonie brytyjskiego ”Mam talent”. Sędziowie zachwycili się ich głosami, a publiczność ich pokochała. W skład zespołu ”Bring It North” wchodzą Harry Steel, Max Ferguson, Toby McTurk, Oscar Williams i Felix Yates, którzy dotarli do półfinału programu.podbija1

Ale dla obiecujących młodych śpiewaków to nie był koniec. Od tego czasu zdobyli serca tysięcy internautów dzięki niesamowitej harmonizacji głosów. Jeden z ich występów został obejrzany w sieci przez prawie milion osób.

podbija2

Przygotowując się do półfinału podczas zeszłorocznego konkursu, 10, 11 i 12-latkowie nagrywali siebie, ćwicząc swoją interpretację utworu pt: ”A Million Dream” z musicalu ”The Greatest Showman” z 2017 roku.podbija3

Ostatecznie odpadli przed finałem, ale ich wysiłki zdecydowanie nie zostały zmarnowane. Przesłali film na swój kanał YouTube, gdzie zgromadzili setki tysięcy wyświetleń.

Widzowie byli urzeczeni pięknymi wokalami chłopców. Wielu pisało, że ”Bring It North” ma przed sobą świetlaną przyszłość.podbija4

”Niewiele filmików z piosenkami sprawia, że mam gęsią skórkę, ale ten z łatwością to robi” – komentuje jedna osoba. Ktoś inny dodał: ”Wasze głosy genialnie się ze sobą łączą.”

”Pracujcie dalej. Myślę, że stworzycie coś wyjątkowego. Czekam na więcej.” – brzmi kolejny pochlebny komentarz.

Te dzieciaki są jeszcze nastolatkami, a już mają mnóstwo fanów. Z pewnością zasłużyli na podziw, nie sądzisz? Sprawdź ich niesamowite muzyczne zdolności w poniższym filmie i podziel się ich talentem ze światem!

Zobacz także – Poznajcie jedną z najpiękniejszych ras kotów na świecie. Jeden z ich przedstawicieli znalazł miejsce w Księdze Rekordów Guinnessa!


loading...
loading...


Aktualizacja: 18 marca 2019