Podczas joggingu usłyszał przeraźliwy dźwięk. Nie spodziewał się takiego odkrycia!
Średnia 4.4 (87.5%) 8 głosy(ów)

Każdy, kto uważa, że ​​zwierzęta nie potrafią prosić o pomoc, może mieć poważne wątpliwości po obejrzeniu filmu, który szybko stał się popularny w sieci.

Użytkownik pewnego serwisu internetowego z Arabii Saudyjskiej podzielił się krótkim filmem o smutnym odkryciu, którego dokonał podczas joggingu. Gdy mężczyzna przebiegał obok jednej z palm, usłyszał straszny dźwięk. Dźwięk można było opisać jako płacz, ale kiedy zatrzymał się, aby sprawdzić co to, był zaskoczony, że nie znalazł dziecka, ale szczeniaka.joggingu1

Dźwięk, jaki wydawało zwierzę, był bardzo bolesny. To tak, jakby jego dusza wzywała świat i błagała o pomoc. Mały brązowo – biały był wyraźnie przerażony i prawdopodobnie musiał niedawno przejść jakąś traumę.

Po tym, jak mężczyzna opublikował nagranie w sieci, dziesiątki czytelników skomentowało, że do pokoju wpadły ich kochane zwierzęta domowe, gdy usłyszały, jak szczeniak krzyczy o pomoc.

joggingu2

”Podczas mojego joggingu znalazłem to słodkie słodkie stworzenie, które krzyczało wniebogłosy. Nie wahałem się długo i postanowiłem do adoptować” – napisał.

W filmie podchodzi do przestraszonego zwierzęcia, które natychmiast zaczyna się uspokajać, gdy wyczuwa, że ​​ktoś się zbliża. Widać, że mężczyzna wyciąga rękę, by delikatnie pogłaskać szczeniaka, a internauci natychmiast odczuwają ulgę, że ktoś w końcu pomoże temu psu.

Jak każdy dobry obywatel internetu, mężczyzna zobowiązał się do pokazywania swoich dalszych poczynań związanych z opuszczonym szczeniakiem. Zgodnie z jego obietnicą, następna aktualizacja pokazała szczeniaka, który jest w drodze do swojego nowego domu.joggingu3

Pies otrzymał imię Scopy i jeszcze tego samego dnia jego nowy właściciel zabrał go do weterynarza. Lekarz stwierdził, że nie ma powodów do obaw, a szczeniak jest zdrowy, tylko jeszcze lekko wystraszony.joggingu4

Po otrzymaniu dobrej wiadomości, nowi przyjaciele mogli udać się do domu, aby rozpocząć wspólne życie!

Mężczyzna, który znalazł i zaopiekował się psem zadeklarował, że będzie informować ludzi o jego postępach i miejmy nadzieję, że wszyscy, którzy zobaczą ten film, nie zawahają się pomóc, gdy zobaczą zwierzę w potrzebie.

joggingu5

Zobacz poruszające nagranie podziel się nim, aby zachęcić innych do adopcji i ratowania zwierząt!

Zobacz także – Fanatycy religijni nie pozwolili lekarzom ratować ich nowo narodzonego dziecka, ponieważ ”Bóg nie popełnia błędów”. Dziewczynka zmarła dwa dni później.


loading...
loading...


Aktualizacja: 22 marca 2019