Młoda kobieta przez wiele lat polowała i zabijała zwierzęta. Jej nagła śmierć ucieszyła tysiące osób!
Średnia 5 (100%) 1 głosy(ów)

27-letnia Melania Capitan z z Hiszpanii miała bardzo kontrowersyjną pasję: była zapalonym myśliwym i w ostatnich latach zabiła niezliczoną ilość zwierząt. Zdjęcia, na których dumnie pozuje ze swoimi ofiarami publikowała w internecie i opisywała swoje doświadczenia z polowań.

Poprzez swoje wątpliwe hobby, Melania nazbierała wielu wrogów. Była ostro atakowana w sieci przez miłośników zwierząt i przyjaciół środowiska. Grożono jej, a nawet życzono śmierci.

Po ponad 3000 wiadomości pełnych nienawiści i gróźb, które były regularnie przyklejane na jej samochód, Melania postanowiła zgłosić sprawę na policję. Jednak władze niewiele mogły zdziałać, ponieważ nadawcy byli nie do uchwycenia.

Wkrótce potem młoda kobieta została znaleziona martwa w swoim domu-najprawdopodobniej popełniła samobójstwo, zostawiając notatkę dla najbliższych.

Bliscy Melanii są zdruzgotani i mają świadomość tego, iż jej tragiczna decyzja była skutkiem niekończących się natarć i agresji ze strony jej zagorzałych przeciwników.
Z drugiej jednak strony wiele osób wręcz ucieszyło się z jej śmierci i pisało radosne komentarze w stylu:

”Zrobiłaś ludzkości przysługę!”, ”Do zobaczenia w piekle!”, ”Dobrze, że się zabiła, tylko dlaczego tak późno?”

 

Prezes hiszpańskiego stowarzyszenia łowieckiego „Królewskiej Hiszpańskiej Federacji Łowiectwa” ogłosił, że jego stowarzyszenie wniesie oskarżenie przeciwko osobom, które groziły Melanii śmiercią.

Desperacja 27-latki sięgnęła zenitu i spowodowała najbardziej dramatyczny krok, jaki może podjąć człowiek. Czy jej kontrowersyjna pasja była warta utraconego życia?

Źródło: unilad.co.uk

Zobacz także – Strażak podchodzi do 4 latka po wypadku samochodowym i robi coś NIESAMOWITEGO! Te zdjęcia obiegają internet!


loading...
loading...


Aktualizacja: 13 września 2018