Poparzona dziewczyna zrezygnowała ze szkolnego balu. Nie wierzyła własnym oczom, kiedy tego wieczora otworzyła drzwi… SZOK!
Średnia 4.7 (93.85%) 13 głosy(ów)

Korryn Bachner była normalną piętnastoletnią uczennicą w Glenbard East High School w stanie Illinois. Popularna cheerleaderka miała aktywne życie towarzyskie i nie mogła doczekać się balu maturalnego, na który miała iść ze swoim przyjacielem Jonathanem Ayala, starszym kolegą z jej szkoły.
opowiastki
Jednak pewnego wiosennego wieczoru 2018 roku zdarzył się tragiczny wypadek, który zmienił bieg jej życia na zawsze.
opowiastki

Korryn i kilka innych nastolatków siedziało przy ognisku, kiedy jeden z chłopców wylał benzynę, by płomienie były jeszcze większe. Ogień natychmiast eksplodował, raniąc zarówno Korryn, jak i jej przyjaciół.

Dziewczyna doznała oparzeń trzeciego stopnia na całej twarzy, szyi i dłoniach. Spędziła w szpitalu kilka tygodni pełnych bólu i cierpienia.

„Nie rozumiałam ciężkości jej oparzeń, dopóki nie zobaczyłam jej w centrum urazowym” – powiedziała jej mama Ellen. „To najgorszy koszmar każdego rodzica.”

opowiastki
Chociaż Korryn ma przed sobą jeszcze długą i trudną drogę do wyzdrowienia, została wypisała ze szpitala zaledwie dzień przed wymarzonym balem. Postanowiła jednak, że nie pójdzie, ponieważ wstydzi się swojego wyglądu i zabandażowanej twarzy. Jej lekarze ostrzegli ją również, by została w domu z powodu ryzyka infekcji. Decyzja ta była dla niej niesamowicie trudna, ponieważ tak jak inni jej rówieśnicy, żyła tym wielkim wydarzeniem od miesięcy. Niestety, życie zweryfikowało plany beztroskiej niegdyś 15-latki.
opowiastki
Kiedy nadszedł dzień balu, Korryn usłyszała dzwonek do drzwi. Otwierając je zobaczyła chłopaka, z którym miała spędzić ten wieczór i kilku innych przyjaciół. Początkowo pomyślała, że przyszli, by zrobić sobie z nią zdjęcia zanim wyruszą na wielką noc. Zamiast tego usłyszała, że zmienili piwnicę na salę balową!

opowiastki
Grupa przyjaciół Korryn zrezygnowała z balu i zrobiła coś, co budzi ogromny podziw. Tamtejszą noc spędzili wspólnie w piwnicy, robiąc mnóstwo zdjęć, śmiejąc się i tańcząc.
opowiastki
Ellen twierdzi, że pod tymi wszystkimi bandażami jej córka się uśmiechała.
opowiastki

Korryn mówi, że to doświadczenie skłoniło ją do podjęcia decyzji o studiowaniu pielęgniarstwa. Chce pewnego dnia pracować na oddziale oparzeń, ponieważ rozumie ból, strach i traumę bardziej niż ktokolwiek inny.
opowiastki
Podczas gdy dziewczyna wciąż ma przed sobą długą drogę, jesteśmy pewni, że miłość jej rodziny i przyjaciół podtrzyma ją w trudnych chwilach i nigdy nie pozwoli się poddać.
opowiastki
Gest nastolatków jest najpiękniejszą demonstracją przyjaźni! To okropne, że Korryn musiała przejść przez takie piekło, ale miło jest wiedzieć, że ma tak ogromne wsparcie.

Korryn
Udostępnij tę historię, aby zachęcić wszystkich nastolatków do wzięcia przykładu!

Źródło: facebook.com

Zobacz także – 4 latek idzie z tatą do sklepu i wydaje całe swoje kieszonkowe. Nie zgadniesz, co robi potem!


loading...
loading...


Aktualizacja: 18 stycznia 2019