Porywał, torturował i zabijał koty. Teraz idzie do więzienia na 16 lat!
Średnia 4.2 (83.33%) 6 głosy(ów)

W San Jose w Kalifornii (USA) ujęty został 26-latek, który dla czystej przyjemności torturował i zabił 21 kotów z pobliskiej okolicy. Mężczyzna usłyszał wyrok 16 lat pozbawienia wolności.

Nawet doświadczony sędzia Sharon A. Chatman nigdy nie słyszał o podobnym przypadku.

Kiedy we wrześniu 2015 roku zaczęły znikać koty w okolicy Santa Clara, szybko rozprzestrzeniła się pogłoska o obcym mężczyźnie, który próbuje zwabić zwierzęta, a następnie umieszcza je w swoim plecaku. Jednemu z kotów udało się uciec, jednak znaleziono go ciężko rannego.

Niektóre z zaginionych futrzaków często odnajdywały się martwe, a seria tego horroru nie słabła. Czasem nawet kilka kotów znikało w ciągu jednego dnia.

Jednak w końcu morderca kotów został przyłapany na gorącym uczynku: nagrała go jedna z przydomowych kamer w trakcie tego, jak próbował porwać kota bezpośrednio z podwórka. Sąsiedzi natychmiast rozpoznali sprawcę: był to Robert Farmer, syn byłego funkcjonariusza policji.

26-latka złapano całkiem przypadkowo. Policja zauważyła go na parkingu, kiedy spał w samochodzie. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, iż funkcjonariusze dostrzegli ma desce rozdzielczej…martwego kota! Dodatkowo w aucie znaleziono nóż, zakrwawione rękawiczki i sierść zwierząt, co nie dawało cienia wątpliwości co do winy Farmera.

Jakby tego było mało, znaleziono również dowody, że kot został wykorzystany seksualnie.
Mężczyzna przeszedł badania psychologiczne, które wykazały, iż cierpi on na zaburzenia osobowości, jest antyspołeczny i niezdolny do empatii. Nie posiada również poczucia skruchy czy współczucia. Psycholog, który go badał ostrzegł, iż Farmer stanowi zagrożenie również dla ludzi, a w przyszłości może on nawet zabić człowieka.

Kara za jego okrucieństwa to 16 lat więzienia. Jedyną dobrą rzeczą w tej strasznej historii jest fakt, iż nie skrzywdzi już żadnego zwierzęcia oraz że został złapany, zanim rozszerzył swoje chore pasje o zabijanie ludzi.

Źródło: mercurynews.com

Zobacz także – Nastolatka podczas wakacji na Jamajce widzi wygłodzonego szczeniaka. To, co robi potem budzi OGROMNY podziw!


loading...
loading...


Aktualizacja: 6 czerwca 2019