Porzucona sunia straciła dziewięć szczeniaków. Jednak kilka dni później los podarował jej coś pięknego!
Średnia 5 (100%) 3 głosy(ów)

Kiedy Ciężarna sunia rasy Pitbull została znaleziona na wiejskiej drodze w Południowej Karolinie, wolontariusze natychmiast zawieźli ją do pobliskiego schroniska. Tam jednak wszystkie miejsca były już zajęte i pracownicy musieli szukać ochotników, którzy mogliby na pewien czas zająć się suką i dać jej dom tymczasowy.

Na szczęście znaleźli to, czego szukali. Daya trafiła do bezpiecznego miejsca u troskliwych ludzi.

Ale kiedy jej nowa rodzina zastępcza zabrała ją do weterynarza, pojawiły się straszne wieści. Wszystkie dziewięć nienarodzonych szczeniąt zmarło w brzuchu suni – żaden z nich nie został oszczędzony.

Ponadto martwe szczenięta w ciele matki spowodowały infekcję, a biedna Daya musiała być natychmiast operowana.

Daya przeżyła, ale jej smutek był okropny. Wiedziała dokładnie, co straciła. Raz po raz zbierała pluszaki po całym mieszkaniu, które następnie lizała i tuliła tak, jakby były jej zaginionymi dziećmi.

Sunia była naprawdę zrozpaczona i widać było, że przeżywa prawdziwą żałobę. Ale zbieg okoliczności dał jej dokładnie to, co mogło złagodzić ból. Parę dni dni później personel schroniska zadzwonił do rodziny i opowiedział im o osieroconym, ciężko osłabionym małym szczeniaku, którego ktoś znalazł na ulicy.

Mała suczka była w złym stanie. Doszło nawet do tego, że jedno z jej oczu musiało zostać usunięte.

Psie dziecko bardzo potrzebowało matki. Rodzina zastępcza nie wahała się długo i z radością przyjęła pod swój dach uroczą nową domowniczkę.

”Rodzynka” nie potrzebowała dużo czasu, by skraść serce przybranej mamy. Już po kilku godzinach obie były nierozłączne.

Przytulały się, całowały, a Daya opiekowała się szczeniakiem z oddaniem i pełnym zaangażowaniem. Troska i miłość sprawiły, iż Rodzynka wkrótce wyzdrowiała. Obie są jeszcze osłabione przez swoje obrażenia, ale pomagają sobie nawzajem i z każdym dniem budują nierozerwalną więź.

Daya znalazła córkę, a osierocone małe dziecko kochającą mamę. Ta historia nie mogła skończyć się lepiej!

Jak dobrze, że los połączył je ze sobą. Życzymy całej rodzinie wielu szczęśliwych chwil!

Źródło: thedodo.com

Zobacz także – 20 szokujących zdjęć pokazuje stopień globalnego zniszczenia środowiska. Nasza planeta umiera w męczarniach! oraz Cztery dziewczynki tworzą nierozerwalną przyjaźń. Połączył je RAK…


loading...
loading...


Aktualizacja: 14 marca 2019