W dzieciństwie postanowił być elfem. Kilkanaście lat później spełnia swoje marzenia, a jego metamorfoza odbiera mowę!
Średnia 3.8 (75.56%) 9 głosy(ów)

Od najwcześniejszego dzieciństwa 25-letni Argentyńczyk Luis Padrón był zafascynowany powieściami fantasy i pragnął zostać elfem. Z biegiem lat marzenia te wcale nie odeszły w zapomnienie…Wręcz przeciwnie-zostały zrealizowane!

W okresie dzieciństwa Luis bez przerwy był zastraszany przez kolegów z klasy, a wszystko przez swoje upodobania i to, że wyglądał inaczej niż rówieśnicy.

”To zmieniło się po pewnym czasie. Podobałem się nastolatkom. Lubili mnie, ponieważ byłem wyjątkowy. To zainspirowało mnie jeszcze bardziej do zmiany wyglądu. Zacząłem od cosplay (przebieranie się za postaci z mangi, anime, gier komputerowych i filmów. Polega na jak najdokładniejszym odwzorowaniu danej postaci, często nie tylko w stroju, ale także w sposobie poruszania się czy tonie głosu.), ale w końcu chciałem więcej.”

W wieku 14 lat chłopak postanowił, że w przyszłości podda się operacji. Niczego nie pragnął tak bardzo, jak być prawdziwym elfem. Sześć lat później odbyła się pierwsza operacja, która była początkiem spełnienia jego marzeń.

Tymczasem Luis wydał około 26 000 euro i z każdym wydanym centem, coraz bardziej zbliżał się do celu. Młodzieńcowi wstrzyknięto botoks, usunięto tłuszcz z podbródka, poprawiono nos, rozjaśniono skórę raz usunięto wszystkie znamiona i owłosienie. Obecnie przechodzi zabiegi zmiany koloru tęczówek.

”Zabieg wykonywany jest bez znieczulenia. Jest to bardzo bolesne i muszę używać kropli do oczu i zawsze nosić ciemne okulary. Jestem jak wampir, bardzo wrażliwy na światło. Nawet moje oczy nie są krystalicznie niebieskie, ale raczej szare. Jednak mam nadzieję, że po pozostałych czterech spotkaniach, jeszcze bardziej przybliżę się do mojego celu.”-mówi 25 latek.

Luis ma znacznie większe plany. Chce przedłużyć uszy, by były spiczaste i zmienić kształt szczęki. Ogólnie rzecz biorąc wydaje co miesiąc 4,5 tysiąca euro na zabiegi estetyczne, farby do włosów i produkty do pielęgnacji ciała-w tym kolorowe soczewki kontaktowe.

Chciałby nawet wydłużyć kości, by stać się wyższym. Zastanawia się też nad usunięciem czterech żeber, by jego ciało wyglądało smuklej. Luis zdaje sobie sprawę, że niektórzy postrzegają go jako szaleńca, ale on cały czas dąży do tego, by jego marzenie stało się rzeczywistością.

”Pragnę być elfem, postacią fantazji. Nie przejmuję się krytycznymi uwagami i spojrzeniami. Chcę być elegancki i pełen wdzięku. Mam własny ideał piękna i chcę być tak blisko niego, jak to tylko możliwe, bez względu na to, ile kosztuje”– powiedział Luis.

Jedyną rzeczą, jaką Luis zażądał od swego bliźniego, jest akceptacja. Jednak nieuchronnie nasuwa się pytanie, czy w swoich działaniach nie posunął się za daleko? Niektóre z jego zmian są nieodwracalne. Jeśli zmieni się w elfa raz, powrót do „normalnego” życia będzie zablokowany. Ale ostatecznie liczy się tylko to, że czuje się dobrze w swojej skórze.

A Wy, co uważacie na temat wielkiej metamorfozy Argentyńczyka?

Źródło: periodismo.com actualidad.rt.com

Zobacz także – Podczas biegu jej psy zaczynają szczekać i uciekają na pobocze. To, co kobieta widzi w krzakach MROZI KREW W ŻYŁACH!


loading...
loading...


Aktualizacja: 8 stycznia 2019