Śmieciarz widzi powieszoną na płocie torbę i dokonuje strasznego odkrycia!
Średnia 4.3 (86.67%) 12 głosy(ów)

Kiedy śmieciarz chciał załadować odpady na swój samochód w filipińskim mieście Lapu-Lapu 24 września tego roku, w ostatniej chwili udało mu się zapobiec tragedii.

Mężczyzna zobaczył w pobliżu plecak przewieszony przez płot i pomyślał, że on również jest przeznaczony do transportu. Kiedy jednak miał rzucić plecak na śmieciarkę, nagle usłyszał ciche dźwięki. Był przerażony, gdy okazało się, że w środku jest plastikowa torba, w której leżał noworodek.Emily1

Mężczyzna i kilku przechodniów wezwali wreszcie karetkę, by zabrało dziecko do pobliskiego szpitala. Na szczęście maluszek nie miał poważnych obrażeń.

„Był bardzo słaby, kiedy został przyjęty na oddział. Ale teraz jest już dość silny. Ma uśmiech na twarzy.”– mówi pielęgniarka Emily Ng.

Emily2

Najwyraźniej bardzo młoda matka porzuciła swoje dziecko. Założenie to pojawiło się, ponieważ w plecaku znaleziono jeszcze krwawą bieliznę i mundurek szkolny, który noszą uczennice tego regionu. Uczniowie w tych klasach mają od dwunastu do szesnastu lat.

Sprawa jest obecnie przedmiotem dochodzenia prowadzonego przez władze publiczne i policję.Emily3

Bez względu na to, czy matka się odnajdzie, już kilka osób wyraziło zainteresowanie adopcją maleństwa.

„Nie mamy nawet imienia, ale ludzie już pytali, czy mogą go adoptować” – mówi Emily.
„On nawet nie wie, że nie miał dobrego startu w życiu, ale z pewnością będzie miał przed sobą dobrą przyszłość. Jestem pewna, że będzie miał rodziców, którzy będą go kochali i chronili. Anioły czuwają nad nim.”

Emily4

Poniżej znajduje się film przedstawiający straszne odkrycie śmieciarza:

Jak można w tak bezwzględny sposób porzucić własne dziecko? Gdyby mężczyzna nie zajrzał do torby, dziecko trafiłoby wraz ze wszystkimi śmieciami do sortowni… Nawet, jeśli matka nie była w stanie zaopiekować się chłopcem, mogła oddać go do adopcji, ale zamiast tego potraktowała jak zwykłą, niepotrzebną rzecz…

Mamy nadzieję, że mały chłopiec wkrótce znajdzie kochającą rodzinę i będzie prowadzić normalne, szczęśliwe życie. Jak dobrze, że został znaleziony na czas i nic poważnego mu się nie stało!

Zobacz także – Podczas spaceru pies zaczął ciągnąć ją w kierunku kanału burzowego. To, co tam znalazła MROZI KREW W ŻYŁACH!


loading...
loading...


Aktualizacja: 17 lipca 2019