Gniezno: Pracownica MOPSu okrutnie znęcała się nad niewidomą staruszką!
Oceń ten post

Karina G. miała opiekować się niewidomą staruszką, lecz zamiast troskliwej opieki zgotowała 80-letniej kobiecie prawdziwe piekło. Gehenna starszej pani trwałaby zapewne po dzień dzisiejszy, gdyby nie nagranie z ukrytej kamery, na którym widać okrutne znęcanie się byłej już pracownicy MOPSu nad jej bezsilną podopieczną.

”Przestań wyć, bo cię wypier**lę na ulicę stąd! ”
”Przestań k***a gadać?! Leż prosto! Kłapie i kłapię tą mordą!”

Tak właśnie odzywała się Karina G. do Pani Ireny z Gniezna, która 8 lat temu przeszła udar mózgu, w wyniku którego niestety straciła wzrok. Opiekunka przychodziła do staruszki codziennie rano, by zrobić jej śniadanie, nakarmić i umyć.babcia3

Pewnego razu rodzina 80-latki zauważyła na jej ciele siniaki, a pierwsze podejrzenia padły właśnie na pracownicę MOPSu. Okazały się być trafne. Po zamontowaniu kamery, bliscy poszkodowanej na własne oczy zobaczyli agresję i przemoc, jaką kobieta stosuje wobec Pani Ireny. Na filmiku widać, jak Karina G. bije staruszkę po głowie, krzyczy, szarpie i pali przy niej papierosy.

Nagranie zostało już usunięte z sieci, a prokuratura oskarżyła Karinę G. o fizyczne i psychiczne znęcanie się. Wyrok to trzy miesiące więzienia i roczne wykonywanie prac społecznych. Dodatkowo przez siedem lat kobieta nie może wykonywać zawodu opiekunki, oraz innych zawodów związanych z opieką nad innymi osobami. Wyrok nie jest prawomocny.


loading...
loading...


Aktualizacja: 17 lutego 2020