Pracownicy banku wzywają policję do roszczeniowego, 92-letniego klienta. Funkcjonariusz zareagował w bardzo zaskakujący sposób!
Średnia 5 (100%) 5 głosy(ów)

Pracownicy banku z Kalifornii wezwali policję, ponieważ potrzebowali wsparcia w sprawie bardzo roszczeniowego klienta.

Kiedy funkcjonariusz Robert Josett dotarł na miejsce, zauważył starszego mężczyznę, który według zgłoszenia awanturował się przy dokonaniu transakcji.

Chwilę potem okazało się, że to 92-latek, który nie mógł wypłacić gotówki, ponieważ data jego dowodu osobistego wygasła, a pracownicy banku nie mogli w tej sytuacji wydać mu pieniędzy.

Staruszek bardzo przejął się całą sytuacją i nieco zdenerwował, nie chcąc wychodząc z banku, co skłoniło personel do wezwania pomocy.

I właśni wtedy Robert Josett dał się poznać jako policjant z krwi i kości, ponieważ zamiast wyprowadzić kłopotliwego klienta i zostawić na ulicy, postanowił rozwiązać sprawę od postaw.

Zabrał białowłosego mężczyznę do urzędu, gdzie pomógł mu załatwić wszystkie formalności związane z wyrobieniem nowego dowodu tożsamości.
Kilka dni później 92-latek ponownie pojawił się w banku i tym razem bez problemu wyjął z konta potrzebną gotówkę.

Policja w Montebello opublikowała na Facebooku zdjęcie staruszka podtrzymującego się na ramieniu mundurowego, a w krótkim czasie od publikacji fotografia otrzymała ponad 200 000 reakcji!
policjant

Robert Josett to policjant z powołania. Zainterweniował w najlepszy z możliwych sposobów, wykraczając poza swoje obowiązki, ponieważ bezinteresownie chciał wesprzeć człowieka w potrzebie.

Oby więcej takich ludzi stało na straży naszego bezpieczeństwa!

Źródło:  shareably.net

Zobacz także – Pies troszczy się o chorą dziewczynkę, a w zamian otrzymuje wyjątkowe podziękowanie! Zobacz, jaka niespodzianka na niego czekała!


loading...
loading...


Aktualizacja: 9 listopada 2018