Pracownicy szpitala nie kryją poruszenia, kiedy spoglądają na zewnątrz. Wszystko przez to, co widzą przed drzwiami…
Średnia 5 (100%) 8 głosy(ów)

Wierny jak pies

Wierny jak pies-to powiedzenie nie powstało bez przyczyny. Zazwyczaj czworonożni przyjaciele nawiązują tak silną więź ze swoim właścicielem, że są w stanie spędzić całe miesiące w złych warunkach, by tylko ponownie zobaczyć ukochanego Pana. Niezbitym tego dowodem jest następująca historia z brazylijskiego miasta Novo Horizonte:

opowiastki
mirror.co.uk

Cztery miesiące temu pewien bezdomny brał udział w brutalnej walce ulicznej i został poważnie ranny. Chociaż karetka szybko zawiozła 59-latka do miejscowego szpitala, nie udało się go uratować.

opowiastki
mirror.co.uk

Najlepszy przyjaciel mężczyzny

Najlepszy przyjaciel mężczyzny- bezimienny pies, biegł za karetką i znalazł klinikę, gdzie jego właściciel został przyjęty. Od tego czasu zwierzak siedzi codziennie przed wejściem i czeka na swojego opiekuna, który niestety nigdy go nie odbierze. Czworonóg opuszcza swoje miejsce tylko po to, by od czasu do czasu poszukać wody i jedzenia.

opowiastki
mirror.co.uk

Pracowników szpitala bardzo dotknęła nadzwyczajna wytrzymałość wiernego stworzenia. Zaczęli go regularnie karmić i układali koce, by psiak nie leżał na zimnym betonie.
„Jest niezwykle opanowany, spokojny i cichy” – powiedział Osvaldo Palota Sobrinho, jeden z pracowników placówki.

Po jakimś czasie

Po jakimś czasie personel zdał sobie jednak sprawę, że taka sytuacja nie może trwać wiecznie. Lokalna hodowla psów zabrała psa, a nawet znalazła mu nowego właściciela, który niestety nie mógł długo cieszyć się czworonożnym towarzyszem. Nasz bohater uciekł z nowego domu i usiadł ponownie przed wejściem do szpitala.
Mieszkanka Novo Horizonte upubliczniła tę historię na Facebooku:
„Czeka na próżno, ale miłość do właściciela trwa wiecznie” – pisała Cristine Sardella na temat poruszającej sytuacji.

opowiastki
mirror.co.uk

Mam nadzieję, że ten niezwykle lojalny pies wkrótce powróci do swojego nowego domu i zazna szczęścia!

Zobacz także – Pijany kierowca uderza w weselną limuzynę. We wraku samochodu policjant dokonuje przerażającego odkrycia!


loading...
loading...


Aktualizacja: 19 kwietnia 2019