Mężczyzna przeciągnął córkę za kaptur po lotniskowej podłodze! [WIDEO]
Średnia 4.1 (81.54%) 13 głosy(ów)

Pewien mężczyzna najwyraźniej miał dość kłótni ze swoją córką, która wpadła w dziecięcą furię, poddał się i po prostu przeciągnął ją po lotniskowej podłodze trzymając tylko za kaptur.kaptur1

Scena została sfilmowana przez innych podróżujących. W jednej ręce wyczerpany ojciec trzyma torbę pełną rzeczy osobistych, w drugiej kaptur swojego dziecka.

Świadek, który sfilmował tę sytuację w Dulles w stanie Wirginia, powiedział: „Czekałem na międzynarodowym lotnisku Dulles, żeby odebrać moją dziewczynę, kiedy zauważyłem, że ojciec dosłownie ciągnie swoją córkę przez lotnisko za kaptur jej kurtki.”kaptur2

Dodał, że nie zauważył, by dziecko krzyczało lub jakkolwiek sprzeciwiało się temu, co się dzieje. Inna dziewczynka, prawdopodobnie druga córka mężczyzny szła tuż za nimi.

Na filmie widać, że dziewczynka ma splecione ręce, gdy tata ciągnie ją po podłodze lotniska, wyraźnie nie buntując się przeciw temu. Druga dziewczynka niesie plecak i ciągnąc za sobą walizkę. Trzyma też inny plecak – prawdopodobnie swojej siostry, która w tym momencie nie jest w stanie go założyć.


loading...
loading...


Aktualizacja: 22 lipca 2019