To najbardziej przerażająca sesja ciążowa, jaką kiedykolwiek widzieliśmy! UWAGA!
Średnia 3.7 (74.55%) 11 głosy(ów)

Pozowanie do zdjęć, gdy jesteś zaledwie kilka dni przed urodzeniem dziecka, może nie być priorytetową rzeczą do zrobienia.
Kiedy jednak mąż przedstawił swojej żonie własną, wyjątkową wizję sesji ciążowej, kobieta szybko się zgodziła. Była to najbardziej nietypowa, zdumiewająca i intrygująca sesja ciążowa, jaką kiedykolwiek ktoś wymyślił.

”Ten szczególny pomysł pojawił się, gdy byłem na wyprzedaży garażowej i znalazłem model ”Obcego”. Oczywiście przywiozłem go do domu, a kiedy zająłem się malowaniem go, przyszedł mi do głowy pomysł szalonej sesji ciążowej. Nicole szybko przystała na mój plan i wspólnie zajęliśmy się jego realizacją. Ja zaplanowałem ogólną fabułę i rekwizyty, a moja żona znalazła odpowiednią garderobę.”

Todd i Nicole są wielkimi fanami Halloween i wszystkiego, co wiąże się z tym wydarzeniem, a co za tym idzie uwielbiają różnego rodzaju kostiumy.

„Właściwie to spotkaliśmy się po raz pierwszy w Halloween ( ona była niesamowitym zombie, a ja byłem detektywem Ace Ventura) i od tego czasu samodzielnie wykonujemy wyszukane kostiumy, a na Noc Duchów dekorujemy cały dom, więc ta sesja to był naprawdę świetny sposób na pokazanie tego, kim jesteśmy i czym się fascynujemy.”-przyznaje Todd.

„Sesja zdjęciowa zajęła około godziny i, choć było zimno i błotniście na polu dyniowym, to sprawiała nam wiele radości” – mówi mężczyzna.
„Ciągle śmialiśmy się z tego, co robimy, mając nadzieję, że pracownicy nie przyjadą akurat na farmę i nie zobaczą nas pokrytych krwią.”– dodał.

Fotograf nie zawiódł i spełnił wszystkie oczekiwania pary.
„Lila Carter jest miejscowym fotografem tutaj w Nanaimo (Kolumbia Brytyjska w Kanadzie). Angażuje się w wiele ciekawych projektów, chwytając na zdjęciach wszystko od ślubów po imprezy cosplayowe i wszystko pomiędzy. Jest także naszą przyjaciółką i sfotografowała wiele osobistych wydarzeń rodzinnych. Li jest bardzo wyluzowana, towarzyska, otwarta i zawsze tworzymy wspaniały zespół dzięki naszej współpracy. Ona, jak zwykle, była idealnym wyborem do tej sesji.”

Zanim przejdziemy dalej, ostrzegamy, że niektóre obrazy mogą wydawać się zbyt brutalne. Przypominamy jednak, że to wszystko jest fałszywe i zrobione ze względu na zabawę. Mimo to, jeśli nie jesteś fanem horrorów i krwi (nawet sztucznej krwi), zachowaj ostrożność.

sesja ciążowa1

sesja ciążowa2

sesja ciążowa3

sesja ciążowa4

sesja ciążowa5

sesja ciążowa6

sesja ciążowa7

sesja ciążowa8

sesja ciążowa9

sesja ciążowa10
sesja ciążowa11

sesja ciążowa12

sesja ciążowa13

sesja ciążowa14

sesja ciążowa15

sesja ciążowa16

sesja ciążowa17

sesja ciążowa18

sesja ciążowa19

sesja ciążowa20

sesja ciążowa21

sesja ciążowa22

Zobacz także – Zrobili sesję zdjęciową noworodka z prochami zmarłego brata. ZOBACZ!


loading...
loading...


Aktualizacja: 23 października 2018