Przywiązał starego psa do głazu w wrzucił do rzeki! Bestia w ludzkiej skórze!
Średnia 2.9 (58.33%) 12 głosy(ów)

Przywiązał

Bella – właśnie tak nazywa się suczka rasy owczarek belgijski, która przeżyła piekło, a sprawcą jej cierpienia był nie kto inny jak człowiek. Właściciel Belli postanowił pozbyć się jej w okrutny sposób: przywiązał ją do ciężkiego głazu, a następnie wrzucił do rzeki. Na szczęście przechodzący obok spacerowicze w ostatniej chwili zauważyli zwierzę i natychmiast zawiadomili pomoc.

Przywiązał1

Suczka została wyłowiona z wody, była wycieńczona długą walką o przetrwanie. Przewieziono ją do kliniki weterynaryjnej, gdzie otrzymała niezbędną pomoc i opiekę. Wkrótce będzie gotowa, by szukać nowego, bezpiecznego domu oraz odpowiedzialnych właścicieli.

”Ktoś wyrządził jej starszną krzywdę. Jest już stara i zostało jej może kilka lat życia. Kto zadaje psu takie cierpienie? Dołożymy wszelkich starań, by dowiedzieć się, kto za tym stoi. Miała szczęście, że zauważył ją dobry człowiek i poinformował nas o zajściu. Szybka reakcja pozwoliła ją uratować ” – powiedział Adam Pace z policji w Nottinghamshire

Policja zaczęła szukać osoby, która dopuściła się tak karygodnego czynu. Bella miała co prawda wszczepiony mikroczip, dzięki któremu szybko udało się zlokalizować właściciela. Pytanie tylko, czy nie zmienił się on od 2010 roku, ponieważ właśnie 10 lat temu ostatni raz aktualizowano informacje w bazie. Policja aresztowała podejrzanego o okrucieństwo wobec zwierzęcia, jednak wciąż trwa śledztwo.


loading...
loading...


Aktualizacja: 23 stycznia 2020