Uratowana z pseudo hodowli sunia ma niezwykły talent. Wyczuwa każdego, kto cierpi i idzie go pocieszyć!
Oceń ten post

Zanim Cora została uratowana latem ubiegłego roku od pseudo hodowcy, urodziła już 15 miotów szczeniąt i cierpiała z powodu problemów zdrowotnych. Żyjąc w tak surowych warunkach, nie zatraciła jednak ufności i wiary w człowieka, o czym przekonacie się już na chwilę.

Życie suni zmieniło się o 180 stopni, kiedy trafiła pod troskliwą opiekę kobiety o imieniu Madison.
opowiastki
Madison podchwyciła specjalną zdolność Cory do nawiązywania kontaktu z ludźmi i wkrótce potem uzyskała dla niej certyfikat psa terapeuty. Cora tak dobrze dopasowuje się do ludzkich emocji i potrzeb, że aktywnie wyszukuje każdego, kto cierpi, by zaoferować mu wszelką pociechę.

Może to ze względu na jej wcześniejsze warunki życia, ale ona ma niesamowitą umiejętność wybierania ludzi w tłumie, którzy wymagają szczególnej uwagi.
opowiastki

”Rozwesela mnie każdego dnia” – powiedziała Madison.
„Kto zna psa, który był niekochany przez siedem i pół roku, a nadal ma tyle miłości do zaoferowania?”

Ta mała i niezwykle towarzyska sunia pokazała niedawno swój wrodzony talent do odnajdywania smutnych ludzi.
opowiastki
Kiedy razem ze swoją właścicielką utknęły na lotnisku, Cora podbiegła do mężczyzny, który siedział w pobliżu, a gdy Madison wstała, aby coś przekąsić, skorzystała z okazji, żeby się przedstawić.
opowiastki
”Zapytałam, czy coś go niepokoi, a on z ponurą twarzą i wodnistymi oczyma powiedział: „Wczoraj wieczorem straciłem psa.” Potem podrapał Corę za uszami, poklepał ją po plecach i wyszeptał, jaka jest słodka.”
”Nigdy nie miałam wątpliwości, że Cora wyczuwa tych, którzy cierpią, i tych, którzy potrzebują towarzystwa i miłości. Jest urodzonym psem terapeutycznym pod każdym względem.” -mówi dumna Madison.
opowiastki
Kobieta wyjęła telefon, by uchwycić wyjątkową chwilę, a sunia usiadła naprzeciwko nieznajomego i nie opuściła go aż do momentu, kiedy odszedł.

opowiastki
Zwierzęta, a przede wszystkim psy, nigdy nie przestają nas zadziwiać swoją zdolnością wybaczania i posuwania się naprzód, bez względu na to, jak wiele horrorów musiały przejść w przeszłości.

Koniecznie podziel się tą niezwykłą historią z wszystkimi miłośnikami zwierząt!

Źródło: today.com
Zobacz także – Znalazła psa pozostawionego na mrozie z listem od poprzedniego właściciela. Ta historia poruszy każde serce!


loading...
loading...


Aktualizacja: 19 kwietnia 2019