Podczas biegu jej psy zaczynają szczekać i uciekają na pobocze. To, co kobieta widzi w krzakach MROZI KREW W ŻYŁACH!
Średnia 4.1 (81.54%) 13 głosy(ów)

W słoneczny wiosenny dzień w 1998 roku Azita Milanian biegnie ze swoimi 3 psami i po raz pierwszy od 8 lat decyduje się na wybranie innej trasy niż zwykle. Nagle na popularnym szlaku w górach Los Angeles, w stanie Kalifornia, jej psy zaczynają głośno szczekać i pędzić w kierunku krzaków. Kiedy Azita próbuje je przywołać, odmawiają posłuszeństwa.

Początkowo kobieta myśli, że znalazły tam jakieś zwierzę, ale dziwna nerwowość czworonogów każe jej sprawdzić, co kryje się w krzakach.
opowiastki
Gdy zbliża się do tego miejsca, widzi coś przerażającego: Z ziemi wystają dwie małe stopy! Azita wstrzymuje oddech i pośpiesznie próbuje odkopać resztę ciała. Kiedy jej się to udaje, odkrywa dziecko które ma zaledwie kilka godzin, w tym nieusuniętą jeszcze pępowinę.

Noworodek wciąż żyje, ale kobieta musi działać bardzo szybko, by mu pomóc.

opowiastki
Natychmiast wybiega na ulicę i próbuje zatrzymać pierwszy przejeżdżający samochód. Na szczęście kierowca zatrzymuje się i przewozi dziecko do szpitala.

„Kiedy trzymałam go w ramionach, chwycił mnie za nadgarstek i natychmiast przestał płakać. To był bardzo emocjonalny moment. Zastanawiałam się, jaki człowiek może zrobić coś takiego niewinnej istocie?”-mówi Azita.

opowiastki
Mały chłopiec zostaje natychmiast zabrany przez lekarzy. Jego stan jest krytyczny, ale udaje się ustabilizować noworodka. Krótko po zakończonym leczeniu chłopiec zostaje adoptowany i otrzymuje przez nowych rodziców imię Matthew. Od tego czasu ma piękne, spokojne życie i jest otoczony ludźmi, którzy go kochają.

opowiastki
Wybawicielka chłopca na próżno stara się skontaktować z jego przybraną rodziną. Agencja adopcyjna nie daje jej żadnych informacji o miejscu pobytu dziecka.

„To było najbardziej frustrujące doświadczenie w moim życiu. Miałam nadzieję, że pewnego dnia się znajdziemy. Odnaleźliśmy się przecież w tym fatalnym dniu” -mówi ze smutkiem Azita.

Kiedy rodzina Matthew uznaje, że jest wystarczająco dorosły, jego matka wyznaje mu całą prawdę o adopcji i o tym, gdzie został znaleziony.
opowiastki

„Siedziałem w samochodzie z moją adopcyjną mamą i powiedziała mi wszystko, co się stało. Z początku byłem zszokowany, ale później poczułem wdzięczność, że przeżyłem to, co niemożliwe „– mówi z dumą 20-latek.

 

Azita
20 lat po pierwszym pamiętnym spotkaniu, Azita i Matthew znowu mogą się zobaczyć.

Stacja radiowa organizuje nawet ponowne spotkanie tych dwojga w programie „On Air With Ryan Seacrest”. Tutaj możesz obejrzeć emocjonalne nagranie (w języku angielskim):

Film o tym, jak Matthew został znaleziony przez Azitę można obejrzeć tutaj:

Matthew jest zachwycony, że w końcu może osobiście podziękować swojemu Aniołowi Stróżowi Azicie. Oboje pragną pozostać w kontakcie. Osoba, która pochowała Matthew żywcem, nie została zidentyfikowana do dziś. Mimo trudnego początku w życiu Matthew stał się wspaniałym człowiekiem, który teraz studiuje dziennikarstwo.

Jak dobrze, że Azita zmieniła tamtego dnia trasę, a jej czujne psy doprowadziły ją do miejsca, w którym miała uratować czyjeś życie.

Zobacz także – Podczas spaceru pies zaczął ciągnąć ją w kierunku kanału burzowego. To, co tam znalazła MROZI KREW W ŻYŁACH!


loading...
loading...


Aktualizacja: 4 kwietnia 2019