Radny PIS oskarżony o wysyłanie dzieciom nagich zdjęć. ”Może raz się zdarzyło”
Średnia 1.8 (35.38%) 26 głosy(ów)

Krzysztof Sobieski, 61-letni radny PIS miał wysyłać dzieciom zdjęcia swoich narządów płciowych. Sprawa niedawno ujrzała światło dzienne, a mężczyzna usprawiedliwiał się tym, iż do takiego właśnie zachowania prowokowały go dzieci!stop

”Pewnie, że mi wstyd, ale nikogo nie skrzywdziłem. To było zwykłe pisanie. Czasami młodzież żartuje, to i ja żartowałem” – mówił polityk w rozmowie z ”Tubą Wyszkowa”

Całą sprawą jako pierwszy zainteresował się były polityk Zbigniew Stonoga, który opublikował nagie zdjęcia Krzysztofa S, jak i sceeny rozmów radnego PIS z dziećmi i młodzieżą. Nastolatkowie mieli też ”bawić się” na działce 61-latka, gdzie znajdowała się duża ilość alkoholu. Sam polityk przyznał, iż taka sytuacja ”raz się zdarzyła, a młodzież przyszła sama i chciała sobie wypić.”

W dalszej części rozmowy z ”Tubą Wyszkowa”, gdy został zapytany o to, czy komukolwiek wysyłał swoje nagie zdjęcia, odpowiedział:

„Trudno powiedzieć. Nieraz z nudów jakieś tam. Ale na pewno nie tak, że wziąłem wysłałem komuś, po prostu: masz moje zdjęcie. Może jakaś prowokacja, że ktoś przysłał swoje, może na odpowiedź. Nie wiem, mogło się tak zdarzyć”.

Ponadto radny zaprzecza wszelkim oskarżeniom i nie dostrzega w sobie cienia winy. Uparcie twierdzi, że był odpuszczany i prowokowany, a osoby z którymi pisał podawały się za pełnoletnie.

„W dniu 5 marca 2020 r. uchwałą Prezydium Zarządu Okręgowego Prawa i Sprawiedliwości Okręgu 18 – Siedlce pan Krzysztof Sobieski został usunięty z PiS” – czytamy na Twitterze szefa komitetu wykonawczego partii Krzysztofa Sobolewskiego.


loading...
loading...


Aktualizacja: 9 marca 2020