,

OSTRZEŻENIE: ten artykuł zawiera zdjęcia, które mogą być nieodpowiednie dla niektórych czytelników.

Poważna choroba jest zawsze ciężkim życiowym wyzwaniem. Nie tylko dla osoby, którą spotkała, ale także dla jej najbliższych.

Nawet największa miłość i najlepsze intencje nie mogą zagwarantować, że związek przetrwa, gdy jeden z partnerów stanie się ofiarą straszliwej choroby.

Ale Atittaya Chumkeaw z Songkhla (Tajlandia) jest niezwykłą osobą. Była ze razem ze swoim partnerem dopiero rok, kiedy zdiagnozowano u mężczyzny straszliwą diagnozę: nowotwór złośliwy oczu, zwany siatkówczakiem.

Okrutna choroba rozprzestrzeniała się nie tylko w oczach powodując ślepotę, ale również otoczyła pobliskie tkanki, w wyniku czego zniekształciła się cała twarz.

Chokchai przeszedł już operację i dwa zabiegi chemioterapii, ale niestety jego lekarze nie są optymistami. Na szczęście on nie musi borykać się z tym sam, ponieważ Atittaya okazała się być wspaniałą i pełną silnej woli dziewczyną.

Niedawno opublikowała ich wspólne zdjęcie, pisząc: “Trzecia rocznica i wciąż zakochana”.

Atittaya dba o swojego ukochanego, pomaga mu w codziennych czynnościach i wspiera go komfortem i miłością. Wie, że to nie wygląda dobrze, ale nie chce porzucać nadziei.
“Będziemy mieli lepsze życie. Jesteśmy gotowi podjąć każdą walkę. Nigdy się nie poddamy.”


Cóż za siła charakteru! Młody mężczyzna nie mógł wymarzyć sobie lepszego wsparcia i bardziej kochającej partnerki. Jeśli ma szansę na pokonanie tej okrutnej choroby, to razem z Atittaya!

Źródło: facebook.com goodfullness.net