Rak zrobił z jego twarzą coś przerażającego. Sił dodaje mu wsparcie dziewczyny.
Oceń ten post

,

OSTRZEŻENIE: ten artykuł zawiera zdjęcia, które mogą być nieodpowiednie dla niektórych czytelników.

Poważna choroba jest zawsze ciężkim życiowym wyzwaniem. Nie tylko dla osoby, którą spotkała, ale także dla jej najbliższych.

Nawet największa miłość i najlepsze intencje nie mogą zagwarantować, że związek przetrwa, gdy jeden z partnerów stanie się ofiarą straszliwej choroby.

Ale Atittaya Chumkeaw z Songkhla (Tajlandia) jest niezwykłą osobą. Była ze razem ze swoim partnerem dopiero rok, kiedy zdiagnozowano u mężczyzny straszliwą diagnozę: nowotwór złośliwy oczu, zwany siatkówczakiem.
opowiastki

Okrutna choroba rozprzestrzeniała się nie tylko w oczach powodując ślepotę, ale również otoczyła pobliskie tkanki, w wyniku czego zniekształciła się cała twarz.
opowiastki
Chokchai przeszedł już operację i dwa zabiegi chemioterapii, ale niestety jego lekarze nie są optymistami. Na szczęście on nie musi borykać się z tym sam, ponieważ Atittaya okazała się być wspaniałą i pełną silnej woli dziewczyną.
opowiastki
Niedawno opublikowała ich wspólne zdjęcie, pisząc: „Trzecia rocznica i wciąż zakochana”.
opowiastki
Atittaya dba o swojego ukochanego, pomaga mu w codziennych czynnościach i wspiera go komfortem i miłością. Wie, że to nie wygląda dobrze, ale nie chce porzucać nadziei.
„Będziemy mieli lepsze życie. Jesteśmy gotowi podjąć każdą walkę. Nigdy się nie poddamy.”

Atittaya
Cóż za siła charakteru! Młody mężczyzna nie mógł wymarzyć sobie lepszego wsparcia i bardziej kochającej partnerki. Jeśli ma szansę na pokonanie tej okrutnej choroby, to razem z Atittaya!

Źródło: facebook.com goodfullness.net

Zobacz także – Mężczyzna śpiewa dla ukochanej ostatnią piosenkę na łożu śmierci. To nagranie sprawia, że płaczę!


loading...
loading...


Aktualizacja: 19 kwietnia 2019