Do nowej reklamy bielizny nie zatrudnili zwykłych modelek. ZOBACZ ich wspaniały pomysł!
Oceń ten post

Marka Aerie produkuje bieliznę i kostiumy kąpielowe dla młodych kobiet. Jednak ich nowa kampania reklamowa znacznie różni się od innych: amerykańska firma zrezygnowała całkowicie ze standardowych zdjęć i retuszy.

Z drugiej strony przywiązuje również dużą wagę do pokazywania ciał kobiet w całej ich różnorodności form – nie tylko tych o wymiarach modelki.
kobiet
Różnorodność jest na czele ich najnowszej kampanii. Ponieważ tym razem również kobiety z niepełnosprawnościami lub chorobami przewlekłymi pozują przed aparatem.
modelki2

Kobieta z zespołem Downa

Kobieta z zespołem Downa, kobieta na wózku inwalidzkim, kobieta ze sztucznym jelitem, kobieta z pompą insulinową: wszystkie są częścią społeczeństwa, ale niestety niedostatecznie reprezentowane publicznie.
modelki3
„Nasze najnowsze modele biustonoszy są częścią ciągłego zaangażowania naszej marki w pokazywanie prawdziwych, autentycznych i niewyretuszowanych kobiet, które stanowią rdzeń wszystkiego, co robimy”-powiedziała prezeska marki Jennifer Foyle.

Ponieważ tak rzadko spotyka się takie kobiety na billboardach

Ponieważ tak rzadko spotyka się takie kobiety na billboardach, reklama bielizny Aerie jest bardzo wyjątkowa. „Płakałam ze wzruszenia, gdy to zobaczyłam” – pisze mama jednej z modelek na Twitterze. „Dziękuję, że moja córka czuje się nieco mniej zakłopotana tym, że choruje na cukrzycę”.
modelek

Abby Sams

Abby Sams, modelka na wózku inwalidzkim, jest także zachwycona sesją i całym pomysłem.

„Myślę, że to wspaniałe, że pokazują niepełnosprawność i chroniczne choroby jako coś codziennego. Istniejemy! Niektórzy ludzie są szczęśliwi, że wreszcie widzą w mediach kogoś takiego jak oni „.
Kobieta

Mamy nadzieję, że inne firmy odzieżowe wezmą ten pomysł do serca, aby rozpowszechniać zdjęciami, które pokazują piękno we wszystkich jego aspektach. Tak jak w prawdziwym życiu. Świetna akcja!

Zobacz także – Nikt nie chce zatrudnić dziewczyny z zespołem Downa. Będziesz pod wrażeniem, kiedy zobaczysz, co wymyśliła!


loading...
loading...


Aktualizacja: 9 października 2018