Robią wszystko razem, ponieważ nie mają innej możliwości. Dwaj bracia są DOSŁOWNIE nierozłączni!
Średnia 4.1 (82.22%) 9 głosy(ów)

Rodzeństwo zazwyczaj dzieli się wieloma rzeczami: wspólnym pokojem, zabawkami, ubraniami czy tylnym siedzeniem samochodu w drodze na wakacje.

Jednak Ronnie i Donnie Galyon z Dayton (USA) muszą dzielić się czymś jeszcze: jednym ciałem.
opowiastk
Chłopcy urodzili się w 1951 roku jako bliźnięta syjamskie. Bracia mają oddzielne ramiona i nogi, ale wspólny mostek, miednicę i przewód pokarmowy. Pomimo tego, iż spędzili 20 pierwszych miesięcy życia w szpitalu, a lekarze widzieli tylko niewielką szansę na ich przeżycie, oni udowodnili, że specjaliści się mylą!
opowiastk

Po opuszczeniu szpitala ludzie z okolicznych miejscowości zaczęli interesować się dwoma niezwykłymi dziećmi. Niektórzy nawet przebyli długą drogę przez cały kraj, by odwiedzić Ronniego i Donniego.

opowiastk

W wieku 20 lat młodzi już mężczyźni rozpoczęli pracę w cyrkach w Ameryce Środkowej i Południowej, gdzie wykonywali magiczne sztuczki i byli traktowani jak gwiazdy.
opowiastk
Przeszli na zasłużoną emeryturę w 1991 roku w wieku 39 lat i przenieśli się do Beavercreek, aby być blisko Jim, młodszego o 11 lat brata.

Rodzeństwo

Dla Ronnie’ego i Donniego operacja rozdzielenia nigdy nie była priorytetem w życiu.
„Dzielą się ciałem, ale są dwoma różnymi ludźmi.”-mówi ich młodszy brat.

Nawet po tylu latach ”razem” bracia są bardzo szczęśliwi ze swojego życia. Lubią spędzać czas z grami wideo lub oglądać piłkę nożną. W końcu są normalnymi braćmi, którzy dyskutują, tolerują i kochają się nawzajem.

Oboje są wspaniali! Życzymy im dużo zdrowia i podziwiamy, że pomimo trudności, potrafią w tak cudowny sposób cieszyć się z życia!

Źródło: wikr.com youtube.com facebook.com

Zobacz także – Zmęczony chłopak zasnął obok krowy. To zdjęcie zdobyło 15 tysięcy polubień w ciągu jednego dnia!

oraz Bezdomny znajduje 17 tysięcy dolarów. Nie zgadniesz, co robi z pieniędzmi!


loading...
loading...


Aktualizacja: 19 kwietnia 2019