Okrutnie zażartowali z upośledzonej kobiety. Obrzucili ją jajkami i mąką! Będzie kara!
Średnia 3.2 (64%) 10 głosy(ów)

Tak zwane „wybryki” młodych ludzi stają się coraz bardziej śmiałe w pogoni za „lajkami” i „kliknięciami”, a niczego nie podejrzewający przypadkowi ludzie stają się ich ofiarą.

Czworo nastolatków w okrutny sposób ”zażartowało” z upośledzonej umysłowo kobiety, a następnie z dumą opublikowało swój czyn w internecie. Teraz muszą odpowiadać przed sądem.armstrong1

40-letnia ofiara siedzi na ławce w parku w Suffolk w Wielkiej Brytanii, kiedy to zostaje zaatakowana przez czterech młodych ludzi w wieku 15 -17 lat. Nastolatki najpierw rzucają jajkami w bezradną kobietę, potem oblewają ją wodą, a na koniec obrzucają mąką.

Następnie dumnie stoją za swoją ofiarą i pozują do zdjęcia, które wykonuje inny młody człowiek. Wkrótce jeden ze sprawców publikuje fotografię w internecie.

Jednak reakcje na opublikowane zdjęcie są inne niż oczekiwali nastolatkowie. Zamiast oklasków, czwórka znajomych mocno odczuwa gniew oburzonych internautów. Także gwiazda mediów społecznościowych, Robin Armstrong odkrywa zdjęcie w sieci i prosi chłopców o natychmiastowe usunięcie poniżającego obrazu.armstrong2

Ale kiedy Armstrong również otrzymuje od jednego z winnych bezczelną odpowiedź, postanawia zareagować w inny sposób. Bez zbędnych ceregieli publikuje nazwiska młodych ludzi na swojej stronie na Twitterze, gdzie w komentarzach szybko zaczynają pojawiać się dziesiątki obelg i gróźb pod adresem zwyrodnialców. Ich rodziny proszą nawet policję o ochronę.

Tutaj możesz obejrzeć film Robina Armstronga:

Poza tym wideo nie omija prawa i wkrótce potem wszyscy czterej nastolatkowie zostają aresztowani i oskarżeni o napaść. Jednak szybko zostają zwolnieni za kaucją. Matka jednego z chuliganów prosi nawet w wywiadzie o pozwolenie na wypuszczenie syna, ponieważ zbliżają się jego 16 urodziny i rodzina chciałaby należycie uczcić ten dzień. Ze względu na publikację ich nazwisk cała czwórka została objęta ochroną policji.

Podczas gdy nastolatkowie cieszą się teraz ochroną policji, 40-letnia ofiara nadal cierpi z powodu ich bezsensownego „dowcipu”. Upośledzona umysłowo kobieta nie została zraniona fizycznie, ale rany psychiczne po takim ataku prawdopodobnie nie zagoją się tak szybko – jeśli w ogóle. Tymczasem cała Wielka Brytania czeka na proces sprawców, mając nadzieję, że sprawiedliwości stanie się zadość.

Źródło: dailymail.co.uk en.newsner.com facebook.com

Zobacz także – Czterech chłopców dręczy w autobusie starszą kobietę. Wrzucają okrutne nagranie do sieci, a potem dzieje się coś, czego się nie spodziewają!


loading...
loading...


Aktualizacja: 18 października 2018