Sadyzm czy kompetencja? Nagranie, na którym lekarz brutalnie bada noworodka, wywołało prawdziwą burzę w sieci!
Średnia 4.7 (93.33%) 3 głosy(ów)

Poniższe nagranie, na którym rosyjski lekarz bada noworodka, obiegło internet i wywołało prawdziwą burzę.

Zagorzałą dyskusję wywołał sposób, w jaki pediatra postępuje z dzieckiem. Brutalne i szybkie ruchy, wykręcanie różnych części ciała, machanie głową i gwałtowne podnoszenie do góry. To wszystko robił specjalista, który jest ceniony i szanowany w środowisku medycznym. Cieszy się wysokim uznaniem i jest określany jako profesjonalista. Przez cały czas badania dziecko krzyczało i płakało wniebogłosy, aż do chwili, kiedy lekarz powiedział stanowczo ”Cisza!”.

Internauci podzielili się co do tego, czy właśnie tak wygląda kompetentność i fachowość.
W kontrowersyjnym temacie wypowiedziała się również pielęgniarka:

”Jestem położną środowiskową. Takie gwałtowne trząsanie dzieckiem może doprowadzić do mikrowylewów w mózgu.” -powiedziała.

Zdecydowana większość ostro krytykuje lekarza. Oskarża go o to, że mógł wyrządzić dziecku wielką krzywdę i podważa jego autorytet.
Pozostała część osób twierdzi, że Rosjanin doskonale wiedział, co robi, a to, jak badał noworodka, dowodzi jego wieloletniemu doświadczeniu i umiejętnościom.

”Widać, że ten lekarz wie, jak złapać dziecko, by nie stała mu się krzywda, a jednocześnie dokładnie je bada. Całe badanie trwa około minuty. Wolę takie rozwiązanie niż przeciąganie wizyty w nieskończoność.”-czytamy wypowiedź jednej z osób stojących po stronie pediatry.

A Wy, co sądzicie na temat tego nietypowego badania?

Źródło: youtube.com

Zobacz także – Mężczyzna porzuca psa w lesie, ale nie zauważa małego szczegółu. Kara przychodzi szybko! [WIDEO] oraz Uczniowie wyjawili niepełnosprawnej nauczycielce swój plan na wypadek strzelaniny. Ich słowa doprowadzają do łez!


loading...
loading...


Aktualizacja: 18 stycznia 2019