Sfotografował żonę śpiącą na szpitalnej podłodze. Wywołał prawdziwe oburzenie w sieci!
Oceń ten post

Pan Gniewko Oblicki, ojciec 1,5 rocznego chłopca, który trafił do jeleniogórskiego szpitala, pisze na Facebooku, jak naprawdę wyglądała sytuacja zaraz po przybyciu dziecka do placówki:

”Musiał czekać dobę na badanie neurologa, bo prawdopodobnie jedyny aktywny neurolog dziecięcy w tym mieście, był w tym czasie zajęty obsługą dziecięcego SOR zorganizowanego prowizorycznie na tym samym oddziale”

Mężczyzna zrobił też niezwykle poruszające, ale jednocześnie bardzo szokujące zdjęcie, ukazujące smutną rzeczywistość tamtejszego szpitala:
Sfotografował żonę, która spała na podłodze, pod łóżkiem syna.


Czekając na specjalistę, chłopiec musiał zostać w szpitalu na noc, a jego mama nie zamierzała zostawić go tam samego. Jednak placówka nie oferuje wolnych miejsc noclegowych dla rodziców, by mogli towarzyszyć swoim pociechom w trudnym i stresującym czasie, dlatego kobieta musiała poradzić sobie sama.

„Panie Ministrze Konstanty Radziwiłł, niech mi Pan kilka rzeczy wyjaśni, bo czegoś tu nie pojmuję… Proszę mi powiedzieć, dlaczego w XXI wieku i w kraju leżącym w samym środku Europy, moja żona, matka dwójki dzieci, a zarazem kobieta, która co miesiąc do kasy tego państwa oddaje TYSIĄCE CIĘŻKO ZAROBIONYCH ZŁOTYCH w różnych podatkach i opłatach, musiała w takich warunkach jak na załączonym obrazku czuwać przy swoim chorym 1,5 ROCZNYM SYNU wymagającym pilnego leczenia szpitalnego?” -pyta Pan Gniewko ministra zdrowia.

Kiedy zdjęcie trafiło do sieci, oburzyło tysiące internautów. Komentujący ostro krytykowali warunki panujące w szpitalu i stanęli murem za Państwem Oblickimi.

Czy pytanie doczeka się odzewu? Śmiemy przypuszczać, iż pozostanie bez odpowiedzi.

Nieznajomy kazał zakryć się kobiecie karmiącej piersią. Jej reakcja to HIT!


Źródło: facebook.com

Zobacz także – Jak podróżować, jeśli pieniędzy wystarcza tylko na bilet

Zobacz także:

loading...
loading...