11 powodów, dla których silne kobiety wolą być same!
Średnia 4.5 (89.33%) 15 głosy(ów)

Wiele kobiet decyduje się pozostać w toksycznych związkach, które sprawiają, że są nieszczęśliwe, ponieważ boją się samotności i krytyki ze strony innych. Ale są kobiety, które decydują się pozostać same. One wiedzą, czego chcą i nigdy nie idą na kompromis, jeśli chodzi o siebie.

Postanowiliśmy spróbować zrozumieć to i przyjrzeć się temu nieco bliżej. Poniżej podajemy kilka powodów, dla których kobiety alfa często wolą być same:

Silna kobieta jest zawsze priorytetem, nigdy opcjąsilne kobiety1

Kobieta w dzisiejszych czasach wie, jak cieszyć się własnym towarzystwem, zamiast poświęcać czas mężczyźnie, który na to nie zasługuje. Wie, że musi być priorytetem dla swojego mężczyzny, a nie tylko opcją. Nie jest usatysfakcjonowana mężczyzną, który dobrze ją traktuje tylko wtedy, gdy chce coś od niej zdobyć lub nie sprawia, że ​​czuje się kochana i bezpieczna.

Silna kobieta woli skupić się na doskonaleniu siebiesilne kobiety2

Kobieta może zdecydować się na pozostanie samotną przez pewien czas, zwłaszcza jeśli chce skupić się na sobie i swoim rozwoju. Przede wszystkim ceni swój rozwój osobisty, a jej sukces w pracy jest bardzo ważną częścią tego rozwoju. Poświęcenie czasu na uzyskanie dyplomu lub awansu jest jednym z powodów, dla których silne kobiety czasami rezygnują z rozpoczynania związku.

Silna kobieta nie chce być z mężczyzną, który nie pozwala jej być sobąsilne kobiety3

Silna kobieta nie potrzebuje mężczyzny, który mówi jej, jak ma się zachowywać czy ubierać. Współczesne kobiety nie boją się cieszyć swoim własnym towarzystwem. Chcą partnera, który akceptuje je w całości, wraz ze wszystkimi wadami.

Silna kobieta nie chce spędzać czasu w złym towarzystwiesilne kobiety4

Niezależna kobieta woli w samotności zjeść dobry obiad i obejrzeć film niż robić to z mężczyzną, który uważa spędzanie czasu z nią za obowiązek, a nie za przyjemność.

Silna kobieta woli spać sama niż budzić się obok ”nieznajomego”silne kobiety5

Nie boi się iść spać i budzić w samotności, zamiast wstać pewnego ranka z mężczyzną, którego już nie poznaje, po tym, jak myślała, że ​​tak dobrze go zna. Nie boi się zostawić mężczyzny, który nie jest już tym, w którym się zakochała, lub który z dnia na dzień staje się dla niej obcym człowiekiem.

Silna kobieta nie boi się popełniać błędówsilne kobiety6

Wie, że popełnianie błędów jest częścią życia i że każdy błąd uczy nas czegoś o nas samych i pomaga nam się doskonalić. Ale żadna kobieta nie chce być z mężczyzną, którego musi błagać o miłość i uwagę, lub który zwodzi ją pustymi obietnicami i który na zawsze będzie niedojrzały.

Silna kobieta nie pozwala się traktować jak przedmiotsilne kobiety7

Niezależna kobieta nie chce z mężczyzną, który widzi tylko jej wygląd zewnętrzny, traktuje ją jako przedmiot i obiekt pożądania. Potrzebuje mężczyzny, który łączy się z nią nie tylko fizycznie, ale także mentalnie.

Silna kobieta chce mężczyzny, z którym może porozmawiać o wszystkimsilne kobiety8

Silna kobieta nie jest zainteresowana towarzystwem mężczyzny, który jest fizycznie obecny w ich rozmowach, ale który ją ignoruje, myśląc, że to, co mówi, jest nudne. Mężczyzna, który nie szanuje jej opinii i poglądów, bagatelizuje jej problemy i z którym nie można prowadzić konstruktywnej rozmowy, nie jest dla niej interesujący.

Silna kobieta nie boi się płakaćsilne kobiety9

Łzy nie czynią kobiety mniej silną, ale silna kobieta nigdy nie zaakceptuje bycia z mężczyzną, który rani jej uczucia. Mężczyzna, który nie traktuje jej z taką samą miłością, szacunkiem i współczuciem, z jakim ona traktuje jego, i który woli wymyślać wymówki i fałszywe obietnice, gdy coś pójdzie nie tak, nie może liczyć na pozostanie z kobietą w związku.

Silna kobieta nie boi się być singielkąsilne kobiety10

Wie, że może polegać na sobie, ponieważ jest niezależna. Bycie singielką dla silnej kobiety nie oznacza, że​​czuje się samotna lub przygnębiona. W zamian za to może mieć więcej czasu, aby poświęcić się sobie, swoim przyjaciołom, podróżować i rozwijać się osobiście. Uwielbia swoją niezależność i nie porzuci jej dla zwykłego mężczyzny.

Silna kobieta chce silnego mężczyznysilne kobiety11

Nawet silna kobieta przeżywa chwile słabości, a kiedy decyduje się dzielić z kimś swoje życie, ten ktoś musi umie czytać między wierszami – musi dostrzec w jej uśmiechu chwilę załamania. Mężczyzna, który jest na tyle odważny, by kochać ją za to, kim jest, ze wszystkimi swoimi mocnymi i słabymi stronami i który nie boi się jej sukcesów, ale raczej inspiruje ją do bycia lepszą wersją siebie, zdobędzie upragnioną pozycję obok niej.

Czy widzisz siebie w którymkolwiek z punktów tego artykułu? Jakie inne powody sprawiają, że niektóre kobiety wolą zostać same?


loading...
loading...


Aktualizacja: 28 sierpnia 2019