Skoczył na bungee z 2-letnią córką! SZOKUJĄCE NAGRANIE!
Średnia 3.7 (73.33%) 9 głosy(ów)

Malezyjski pasjonat sportów ekstremalnych spotkał się z ostrą krytyką po tym, jak wraz z dwuletnią córką wykonał niebezpieczny skok na bungee.

Nagranie pokazuje 30-letniego Redha Rozlan stojącego na moście w Kuala Kuba Bharu wraz ze swoją małą córeczką, która jest do niego przypięta pasami.Skoczył na bungee1

Następnie ojciec i córka skaczą z mostu na bungee, 60 metrów w dół. Mężczyzna nie widzi nic złego w swoim zachowaniu:

”Każda dziewczyna może nie być królową dla swojego męża, ale zawsze jest księżniczką dla swojego ojca. Pierwsza miłość córki, pierwszy superbohater syna” – to napis pod kontrowersyjnym nagraniem.

Setki osób skomentowało ten post, aby wyrazić swoje przerażenie i oburzenie na myśl o tym, że maleńka dziewczynka o imieniu Mecca Mikaela uczestniczy w tak niebezpiecznej sytuacji.

Jeden z internautów tak skomentował filmik:

”To jest tak brutalnie nieodpowiedzialne… Myślę, że mężczyzna, a raczej ojciec powinien zostać za to ukarany. To niebezpieczny sport i skąd dwulatka może wiedzieć, czy to jest dla niej dobre? To żałosne! Wstyd!”

Ktoś inny napisał:

”Lekkomyślne i zagrażające dziecku! Tata ma kask, dziecko już nie! Mam nadzieję, że ta firma zostanie zamknięta, a ojciec ukarany!”Skoczył na bungee2

Redha Rozlan odpowiedział na reakcje, przekonując, że jego córka chciała wykonać skok i bardzo jej się to podobało:

”Spokojnie, Mecca Mikaela chciała ze mną skoczyć. Nie było zmuszania. Podobał jej się pierwszy skok i poprosiła o powtórkę. Miała także na sobie pełną uprząż bezpieczeństwa i sprzęt.”

30-letni ojciec może być oskarżony o narażenie życia swojego dziecka.


loading...
loading...


Aktualizacja: 1 października 2019