Zorganizowały ślubną sesję zdjęciową z udziałem swoich kilkuletnich dzieci. Internautom nie spodobał się ani pomysł, ani fotografie…
Oceń ten post

Bria i Breana są zarówno mamami jak i profesjonalnymi fotografami. Kobiety postanowiły połączyć te dwie ”profesje” i zorganizować sesję zdjęciową z udziałem swoich dzieci.

Nie była to jednak zwykła, dziecięca sesja, lecz… ślubne fotografie!

opowiastki

3-letnia Ella w białej sikni odegrała rolę Panny Młodej, a 5-letni Sullivan w eleganckim garniturzezagrał świeżo upieczonego męża.

opowiastki

opowiastki

Breana udostępniła zdjęcia na Facebooku, a następnie były prezentowane przez ABC News. Podczas wywiadu opisała relacje między dziećmi, które „kochają spędzać ze sobą czas.”

opowiastki

 

„Biegali z jednego ujęcia do drugiego, trzymając się za ręce przez cały czas… nawet raz lub dwa pocałowali się i była to najbardziej urocza rzecz, jaką kiedykolwiek widziałam w życiu. Umarłabym ze szczęścia, jeśli wzięliby ślub w przyszłości.”– powiedziała Breana.

 

opowiastki

opowiastki

Po tym, jak zdjęcia trafiły do sieci, internautom nie spodobał się pomysł mam.

„To wcale nie jest słodkie. Czysta indoktrynacja i wywieranie presji na biednych dzieciach. Żenujące”, „Oświadczyny, suknie ślubne, wesele… Przecież takie maluchy nawet nie rozumieją znaczenia tych symboli. Pozwólcie dzieciom na to, żeby były dziećmi” – piszą.

 

opowiastki

opowiastki

Breana powiedziała, że jest zmartwiona i zdezorientowana negatywną reakcją.

„Nie rozumiem, jak ludzie mogą przekształcić niewinną zabawę w coś seksualnego. To jest smutne”.– powiedziała.

 

Breana

A Wy, co sądzicie o tej nietypowej sesji?

Źródło: facebook.com kansascity.com

Zobacz także – Ktoś sfotografował kobietę, która położyła swoje dziecko na lotniskowej podłodze. Internauci natychmiast wylali na matkę falę krytyki!


loading...
loading...


Aktualizacja: 1 lutego 2019